Що відбуватиметься на День міста у Хмельницькому

Цього року план заходів від міської ради стисліший ніж у минулі роки. Цьогоріч не буде традиційного грандіозного концерту на стадіоні «Поділля» та обійдемось без святкової ходи.

Проте багато цікавого таки відбудеться. Вхід у театр, філармонію та будинок культури у День міста буде вільним. А вони в цей день пропонують багато вистав як для дорослих, так і для дітей. Також працюватимуть всі музеї.  Деталі можна дізнатись у плані заходів від міської ради:

Від 8:00 у суботу на проміжку вулиці Прибузької від Кам`янецької до мосту на Епіцентр діятиме традиційний сільськогосподарський ярмарок. Фермери, представники сільськогосподарських підприємств та приватні підприємці продаватимуть свою продукцію за цінами виробника: фрукти, овочі, молочну продукцію, мед, м’ясо, ковбасні вироби та ще багато цікавого.

Від 12:00 біля кінотеатру Шевченка діятиме гастрономічна благодійна акція “Підтримай героя”, де волонтери частуватимуть всіх охочих традиційними українськими стравами. Проте харчі не безкоштовні – за кожну страву буде мінімальний внесок по собівартості порції, а максимальний кожен визначатиме самостійно – всі зібрані гроші підуть на потреби солдатів Добровольчого Українського корпусу та 8 полку спеціального призначення. https://ngp-ua.info/2014/09/16973

О 15:00 годині від білого мосту в парку Чекмана стартує традиційна щомісячна вело-акція “Критична маса”.http://vk.com/cm_khm Неформальна колона велосипедистів проїде усім містом, збираючи на своєму шляху учасників з усіх мікрорайонів. Мета акції показати хмельничанам, що велосипедистів у місті дуже багато. Приєднатись до колони можна у будь-якій точці, що зазначена на карті. Повний маршрут “Критичної маси” до Дня міста може виявитись для когось складним – його довжина більше 22 кілометрів та включає в себе підйом на вулицю Кам’янецьку та Старокостянтинівське шоссе. Проте можна обрати ділянку без складних перепадів висоти – взяти участь у “Критичній масі” може кожен.

kr

Ввечері 27 вересня у Хмельницькому планують побити світовий рекорд з запуску небесних ліхтариків. Організатори сподіваються, що на захід прийде близько 3-4 тисяч людей, щоб відносно одночасно запустити 19 тисяч ліхтариків. Будуть присутні представники Книги рекордів Гіннесса. Збір учасників о 19:00 на міському пляжі. https://ngp-ua.info/2014/09/16665

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.