У Хмельницькому на День міста запустять 19 тисяч небесних ліхтариків

У Хмельницькому на День міста, 27 вересня у рамках акції миру планується запустити 19 тисяч небесних ліхтариків.

Фото akulamedia.com

Фото akulamedia.com

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив організатор заходу і президент Хмельницької благодійної організації “Перший соціальний фонд” Олег Федаш.

“Ідея акції проста – продемонструвати всьому світові прагнення українського народу до миру. У честь цього запустити в небо 19 тисяч небесних ліхтариків”, – сказав він.

За словами Федаша, акцію миру хочуть провести у районі міського пляжу та прилеглих вулиць. Для цього сподіваться на мобілізацію молоді та студентства.

“Ми розраховуємо на допомогу студентів, громадських активістів, комунальників і всіх небайдужих людей, котрі зголосяться долучитися до цієї акції”, – зазначив організатор.

Він пояснив, що витратну частину заходу, тобто закупівлю небесних ліхтариків, беруть на себе підприємці міста.

Крім цього, на акцію миру організатори запросили представників з Кники світових рекордків Гіннеса і книги “Національний Реєстр Рекордів України” для фіксації нового досягнення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Не багато , не мало тисяч 200 на вітер.

  2. Молодці!!! Саме час випускати кошти на вітер. На сході люди гинуть а в Хмельницькому свято!!! Ви що всі хворі?

  3. больны не мы, больны вы, которые сиднем сидите и компов и не желаете творить добро и пользу для всех. идёт война и она идёт не только на передовой, но и на информационном поле. а как вы хотите, чтоб вас услышал весь мир. вам нравится, когда вас обвиняют в разжигании войны и в фашизме? что вы сделали для общей победы? если сами ничего не можете, то хоть просто придите и помогите сделать то, что всем нам будет полезно. наш путь это не путь фонариков, мы с майдану участвуем в борьбе за нашу свободу, и воюем, и армии помогаем, и вот сейчас решили провести украинскую акцию мира, чтобы нас услышал и увидел весь мир и понял, что мы желаем мира, но нас вынудили к войне. это голос и желание нашего поколения. мы защищаемся и мы победим с Божьей помощью. или вы не хотите мира? тогда приглашаю любого желающего в окоп и начать защищаться так как это делаем мы, работа на фронте найдется и для мужчин и для женщин. мы за мир и за свободу. Слава Украине.

  4. Казбек согласна с вами на все 100%!!!!

  5. Нація вся хвора,особливо після останніх подій. Куди не підеш розмови про АТО. То брат загинув,то друга друг. А що ще буде? Безвісті пропавші,інваліди. Не скоро станемо здоровими.фонарікі тут так собі,хоча грошей жалко. Краще купити щось для хлопців. Різні думки.

  6. ну дану акцію планували провести ще у минулому році, а ліхтарики вже в березні були закуплені, тоді ніхто не думав що буде війна… спілкувався з одним із організаторів і раніше чув. Це було дійсно неймовірно гарно!!! і хоч я живу на прибузькій і тут багато сміття після ліхтариків, я вже домовився з сусідами що завтра вийдемо і також позбираємо навколо дома попадавші ліхтарики, тому що розумію що це буде важко одним лише комунальникам. Слава Україні!!! а на рахунок скептиків то вони завжди були і будуть, не вважаю що варто на це звертати увагу

  7. Пiaр!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.