Хмельницький міськвиконком на торгах не зумів закупити 4 тепловізори

Хмельницький міськвиконком на відкритих торгах не зумів закупити 4 комплекти переносних тепловізорів і відхилив усі конкурсні пропозиції.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

На тендер подали заявки два учасники: Фізична особа-піідприємець Олександр Дакал (Житомирська область) і  Товариство з обмеженою відповідальністю “ПРІМУМАГРО” (Хмельницький) з відповідними ціновими пропозиціями 693,1 тис. грн і 697,4 тис. грн.

23 вересня на засіданні комітету з конкурсних торгів було прийнято рішення відхилити подані пропозиції через не відповідність кваліфікаційним вимогам, передбачених ст. 16 Закону та документації конкурсних торгів.

Зокрема, обидва учасники не надали копії документів, які посвідчують якість товару (копії сертифікатів відповідності на товар та/або копія декларації сумісності та/або копії висновків санітарно-епідеміологічної експертизи).

Як відомо,  Хмельницький міськвиконком планував придбати за кошти міського бюджету 4 комплекти переносних тепловізорів: “Монокуляр ARCHER” TMA-55/336/9Гц або еквівалент – 2 комплекти; “Монокуляр ARCHER” TMA-55/640/9Гц або еквівалент – 1;  “Бінокуляр ARCHERTGA” – 8/75M або еквівалент – 1.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.