ЦВК відмовила Люшенку і Мурзі в реєстрації кандидатами у народні депутати

Центральна виборча комісія винесла постанови (№№ 997, 998) про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати у 191 виборчому окрузі (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони).

Зокрема, відмови одержали керівник Хмельницького регіонального Фонду держмайна Ігор Люшенко і депутат Хмельницької облради Валерій Мурза.

Люшенка “відфутболили” через відсутність у документах його про автобіографію даних про час проживання на території України та відомостей щодо партійності.

В автобіографії Мурзи В.Г. не містяться відомості щодо громадянства із зазначенням часу проживання на території України, адреси місця його проживання, контактного номера телефону.

Недоліки обох претендентів підпадають під невідповідність вимогам Закону України “Про вибори народних депутатів України”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Вони що ,клоуни? Хай звернуться до Лабазяка -він по Озерній їх сородича водить

  2. Люшенко адекватний,Мурза нікому не зрозумілий,бувший комсомолець,водиться з усіма,толку ніякого! Відмовили-от і добре,є правила і закон один для всіх!

  3. Люшенко кончений алкаш,по ньому видно. Щороку він все синіший і синюшний. Хто це назвав його адекватним? Він в Старконі гнув такі мати,що всі були в шоковому стані. Заізжий козачок прижився в Хмельницькій області. Він з Вінниці,їхав би собі додому. Люстрацію цьому алкашу. Його і риги вигнали за п’янку з голови РДА. Самі взяли,самі і поперли! Браво!

  4. Туди з адекватних мало хто йде. А ще менше проходять. По 191 неадекватних і ще й алкашів – є цілий оберемок. Старконівці мене зрозуміють. Такий собі псевдопатріот з числа партвисуванців точно одноклітинне створіння, яке при першому стрьомі – голову в пісок і мене нема. Скільки ж воно це нещастя голосів набере? Певно свій і крапка

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.