Дві фірми поділили між собою тендера комунальників Мельника

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому (КП “БРЕД” ) за результатами тендерів уклало угоди на поставки гранітного відсіву і піску загальною вартістю майже мільйон гривень.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Зокрема, тендер на закупівлю 4560 т гранітного відсіву виграло ТОВ “Головчинецький гранітний кар’єр”, яке запропонувало 364,8 тис. грн. Його опонент на торгах ТОВ “Край Поділля і К” (Хмельницький) дало ціну вищу на 12,5%.

Інший тендер на придбання 5200 т піску забрало  ТОВ “Край Поділля і К” (Хмельницький) – 613,6 тис. грн. Конкурент  ТОВ “Головчинецький гранітний кар’єр” запропонував ціну вищу на 1,7%.

Згідно з договорами, постачальники мають відвантажити гранітний відсів і пісок на КП “БРЕД” до кінця вересня цього року.

Закупівля матеріалів здійснюється за кошти міського бюджету.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. До какой поры корупционер и взяточник зам. мера Винников Олександр будет на свои подставные фирмы оформлять тендыры и обогащатся милионами? Господин Мер и правоохранители когда Вы начнете работать и наконец уберете этого человека!!!

    • Ви якщо вчіпились до людини, бо він вам десь там не вгодив то хоч поцікавтесь які питання він вирішує. Ато тільки бла-бла-бла. Він до жкх не має ніякого відношення. А мо ви не гена а жінка? Бо то так жінки чіпляються як реп”ях, мужику нема часу такі дурниці робити.

  2. Мельник має свою долю,його це цілком влаштовує. Тому і рветься в народні депутати. Не голосуємо за Мельника,нахапався вже. Переслідував всі роки свої цілі,а тепер білий і пухнастий. Черевченко так само,їй по барабану де і з ким робити. Степанова криса сама повинна піти,щоб випадково не винесли. Мерією давно пора зайнятись.1

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.