У Хмельницькому можна побачити Париж

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкрилась виставка київської фотографки Наталії Компанцевої. Експозиція включає 48 чорно-білих фотографій Парижа. Зробити виставку саме чорно-білою мисткиню надихнув метр вуличної фотографії: Анрі Картьє-Брессон, що знімав Париж на плівку у 30-х роках ХХ століття.

“Я хотіла побачити Париж, в якому живуть прості люди. У цьому звичайному місті незвичайна атмосфера. Саме це я намагалась показати це на своїх фотографіях. Не знаю, чи змогла передати свою любов до цього міста на фото, але точно знаю: не треба вмирати, побачивши Париж, треба жити, щоб повертатися туди ще і ще”, – розповіла на відкритті виставки сама пані Наталя.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Фотографії, що включені до експозиції не мають назв, хоча це досить незвично для фотовиставок. Головне для цих кадрів – атмосфера, що об’єднує 48 світлин в одну цілісну картину міста-мрії.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Наталія Компанцева – член Національної Спілки фотохудожників України, призерка і переможниця численних міських та республіканських фотовиставок і конкурсів, учасниця 48 міжнародних фотосалонів. За першою освітою – анастезіолог-реаніматолог, проте у 1969 році захопилась фотографією та вступила на кінооператорський факультет. Впродовж своєї операторської кар’єри зняла понад 100 короткометражних фільмів та 8 повнометражних. Зараз Наталії Компанцевій 74 роки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.