Нарешті вдома. Та чомусь радості мало тому що знаєш у якому пеклі залишилися ті люди які за останні пару місяців вже стали близькі наче родина.

Нарешті вдома. Та чомусь радості мало тому що знаєш у якому пеклі залишилися ті люди які за останні пару місяців вже стали близькі наче родина. 

Це була 11-та поїздка під час якої я згадувала як це було вперше, який був страх при перших пострілах, яка паніка при побачених вилітавших ракетах… Було різне і жодна поїздка не схожа на попередню…

Щоразу заїзджаючи до хлопців які радо зустрічають нас, я дивлюсь на них і дякую Господу Богу що вони живі хоча у деяких посивіли голови. 

Були у санроти, 8-го полку, 7-го бат тероборони.

З кожною поїздкою поновлюються списки потреб і я знову і знову буду звертатися до усіх і кожного за допомогою, адже тільки завдяки згуртованості Українців, патріотизму і волонтерам які роблять доставку і інколи під кулями, наша армія забезпечена необхідними речами і піднесеним бойовим духом.
Велика подяка за підпримку громаді та підприємцям Хмельницького, Ярмолинець, Волочиська, Красилова, волонтерам з Києва за формування цієї поїздки.

Також хочу зазначити що наш фонд набирає колосальних обертів і щоразу ми вже можемо закуповувати більш дорогі та вагоміші речі, ми почали співпрацювати з деякими навчальними закладами які також дуже масштабно допомагають. Хочеться особливо відзначити НВО#5. 

Під час нашої останньої поїздки ми відвідали дитячий будинок-малютки у Краматорську “Антошка”. Сказати що серце розірвалося це не сказати нічого. Ці маленькі оченята, ці ручечки які тягнуться з надією на батьківське тепло я не забуду ніколи. Їм дуже пощастило що принаймі жінки які там працюють всі добрі і щирі наче матері та бабусі котрі під час облоги і спроби сепаратистами вивезти цих діточок до Ростову, падали грудьми на автомати і захищали ціною власного життя маленьких янголят.

Усе це нам розповів директор дитбудинку, приємний сивий чоловік з лагідною посмішкою. Також сказав що діткам потрібно багато різних речей зокрема ковдри адже іде до зими, підгузки тому як вікова категорія від 0 до 3 рочків і особливо ліки адже там є також дітки з вродженими хворобами.

Також хочу попередити усіх волонтерів бути дуже обережними у Харківські області, саме там лютує беркут і з насмішкою згадуючи майдан просто знущаються над волонтерами. Випадки підтвердилися від волонтерів з різних регіонів. На собі ми також це відчули у повній красі. Дві з половиною годин приниження і насміхання…

Не зважаюче на це ми продовжуємо робити те що й робили і будемо вдячні за будь-яку допомогу. Слава Україні! 
м. Хмельницький вул. Шевченка 64 пов.3, кім.3, тел.для довідок 067-302-54-67 Середюк Вікторія. 
Розрахунковий рахунок благодійної організації Хмельницький Фонд Захисту Вітчизни” – 26008011317758 в ПАТ “Укрсоцбанк” МФО: 300023; Код отримувача – 39249419. Призначення платежу – «Благодійна допомога».

 

ab60gHQAl1k bb4h7BgKfms ffWApIdFkrc hhVJG7JZTxI J5ZbQo425qc JxscGXGQfPc oHVq8VvqTaY pAD7b1x_7AM qy-VOnFLWDA yeBbvjnRyFQ

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Автомайдан Хмельниччина

Автомайдан Хмельниччина

Громадська організація "Автомайдан-Хмельниччина"

Один коментар

  1. Ну що, люди, і надалі голосуватимете за Лукашука, Лабазюка, Мельника? Чи може нарешті до вас дійде, що майбутнє за молоддю, за такими волонтерами, які ризикують життям кожного тижня?! Думайте на виборах!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.