На Хмельниччині аграрії блокують траси, протестуючи проти податкових змін

На Хмельниччині понад тисячу аграріїв блокують траси, протестуючи проти податкових змін.

Як повідомили “Незалежному громадському порталу” у прес-службі обласної організації Аграрної партії, з 10 ранку почалося перекриття доріг у Волочиському, Летичівському, Кам’янець-Подільському та Славутському районах на перетині важливих шляхів сполучення. Таким чином, товаровиробники, фермери, представники агрохолдингів Хмельницької області долучилися до Всеукраїнського безстрокового страйку.

Протестувальники ходять по пішоходних переходах.

2_12366971_946474642056749_1660700065_n

Вони вимагають накладення вето Президента на прийнятий Верховною Радою законопроект № 3688 з подальшою його відміною в частині погіршення умов для аграрного сектору; створення робочої групи з представників влади і аграріїв для  напрацюванням змін до податкового кодексу в частині оподаткування сільського господарства.

Перекриття дороги у смт Війтівці Волочиського району. Фото прес-служби Аграрної партії

Перекриття дороги у смт Війтівці Волочиського району. Фото прес-служби Аграрної партії

Сьогоднішнє блокування трас триватиме до 12 години дня.

Довідка НГП. 24 грудня Верховна Рада України ухвалила зміни до чинного Податкового кодексу, що передбачають зміни пільг зі сплати податку на додану вартість для сільськогосподарських виробників. Розподіл сум ПДВ у пропорції залежатиме від виду сільгосппродукції, що реалізується підприємством: для зернових і технічних культур, а також великої рогатої худоби та молока – 15% на спеціальні рахунки сільгосппідтриємств, а 85% зараховується на основний електронний рахунок, з якого після подачі декларації по спецрежиму задекларовані суми ПДВ перераховуються до бюджету.

При цьому при реалізації іншої сільськогосподарської продукції такий розподіл сум становитиме 50 на 50%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. да что это такое! пускай люди идут к лабазюку в ружичную там его дом в который уже вложенно больше 5000000 долларов!

  2. или в шаровечку к аграриям! два братка ездят на авто по 100000 долларов и выстроили по особняку! им все мало!

  3. еще забыл! у лабазюка-этого вора и безпредельщика работает на участке болие 40 человек и больше 10 единиц техники это же все надо оплачивать, колосальные деньги уходят в ту стройку! а люди за 100 гр ходят мерзнут!

  4. Правильно саша пишет. Сельское хозяйство это такой же бизнес как и остальные. Поэтому и налоги должны быть равные для всех!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.