У Хмельницькому можуть “декомунізувати” вулиці Рєпіна, Ломоносова, Тургенєва та 152 інших

У середу, 30 грудня відбудеться засідання топонімічної комісії Хмельницької міської ради. Як стало відомо НГП, перелік вулиць, що потребують перейменування, нараховує аж 155 позицій.

Більшість вулиць та провулків включені туди, згідно з законом про декомунізацію, проте доцільність перейменування деяких викликає сумніви.

Так, до переліку потрапили вулиці та провулки названі на честь класиків світової літератури Івана Тургенєва (1818-1883), Олександра Пушкіна (1799-1837) та Федора Достоєвського (1821-1881). Також у ццьому списку є провулок та вулиця названа на честь Юрія Гагаріна, першого у світі космонавта.

Окрім того, на засіданні топонімічної комісії обговорюватимуть чи перейменовувати вулицю та провулок Кавказькі у мікрорайоні Дубове, провулок Рєпіна, названого на честь всесвітньо відомого художника-реаліста та вулицю Чехова.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Це лише проект, ніхто ще не “декомунізовує” вул. Рєпіна і Тургєнєва.

 2. Говнохохлы – майданутое быдло , трусливые жидовские подстилки – пора сдыхать , а не мычать на Тургеньева .

 3. Можна подумати, що ті кошти, які будуть затрачені на переіменування вулиць, окупляться…

 4. ІДІОТИЗМ,Я ПРОТИ КОМУНІСТІВ,АЛЕ ДО ЧОГО ТУТ ТОЛСТОЙ ЧИ ТУРГЕНЄВ,ЧИ РЄПІН???????ВОНИ ЯКЕ ВІДНОШЕННЯ МАЛИ ДО КОМУНІЗМУ?????????

 5. Перебор чи ні, але в першу чергу потрібно назвати вулиці на честь відомих українців. Щоб народна пам’ять не забувала про них. З цього треба відштовхуватись. Закінчаться українці – тоді вже можна на честь іноземців, які не були налаштовані проти України і мають до неї безпосередній стосунок – тобто друзів України.

 6. Дебіли. Жодне незаконне будівництво не зупинили, Афійчука і Скочеляса не покарали за самозахоплення землі – зате бавляться у перейменування 150 (!) вулиць. Вперше хочеться сказати “міському голові”: Симчсишин, і ти дебіл, і твоя “свобода”!

  • от ти рназвав людину дебілом. да. а ти хоч розібрався в питанні. до чого тут Симчишин? є топонімічна комісія, вона розглядає питання. причому розглядає тільки ті вулиці які підпадають під Закон України!!!!! і все.

   • “Комісії” насправді це лицемірний інструмент, щоб ховатися від особистої відповідальності. Яка до біса “комісія”? Це зібрання випадкових людей, які прийдуть на засідання, вперше почують те, що для них приготуквали і байдужен піднімуть руки за те, що їм підсунуть свободівські Швондери.

    • ти бачив склад комісії? випадкова людино.
     То я тобі розкажу. Світлана Кабачинська, Сергій Єсюнін, Зіновій Комарницький – відомі і авторитетні люди, а не випадкові.

 7. Майдануте бидло ви шо вже з розуму посходили. Гагарин визнаний світом як перший космонавт а тут якесь бидло з майдану буде давати оцінку таким людям. Може давайте назвемо на честь під.ера симчишина вулицю.

 8. Краще б у міській раді позбулися ганебного явища коли пишуть назву вул.Львівське шосе
  Може треба визначитися, чи це вулиця Львівська чи Львівське шосе, у всіх містах країни пишуть або шосе, або вулиця.
  Ось, вам відповідь про ту комісію, що освічених людей там нема
  Таким чином, можна називати вулиця провулок Водопрудний, вулиця проїзд Фельштинський.
  Тут наведіть лад, якщо шосе – то шосе, вулиця – то вулиця, провулок – то провулок і т.д.

 9. Все це якась дурня! Створення інформаційного приводу посратися в інеті. Майте розум Люди…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.