Активісти “аграрного форуму” наполягають на тому, аби на сесії облради проголосували за їх питання

З мітингу на Майдані Незалежності частина людей перемістилась в на балкон сесійної зали обласної ради.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Голова облради Михайло Загородний наполягає на тому, аби детальніше вивчити питання та розглянути на наступній сесії. За його словами, не надходило жодного звернення про захоплення землі в Хмельницькій області.

Екс-голова ради, депутат-“свободівець”Іван Гончар наголошує, що згідно з регламентом, депутати не мають права голосувати за це питання у різному.

Як писав НГП, сьогодні зранку близько 40 одиниць сільськогосподарської техніки аграрії Хмельниччини вигнали на майдан Незалежності, що біля облдержадміністрації. Вони вимагають, щоб влада звернула увагу на рейдерські дії, які проводить нардеп Олександр Гереги (обраний у 192 окрузі).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Лабазюк побачив свій кінець!!!!

 2. Сярожа в шоке…………..

 3. Рано чи пізно це всеодно має статися, хто більше платить за оренду того і люди оберуть такі правила і це правильно …теперішні орендарі за пай платять копійки, а самі в надприбутках..запропонуйте більшу плату як Герега і обробляйте далі землі…і не треба плакати…..

  • Так, кожен селянин достойний високої плати за свою землю. Однак, підвищувати її можна чесним прозорим шляхом, а не підпільно підсовувати якісь авансові гроші і підписувати незрозумілі папери. Який може бути аванс, коли земля пребуває в оренді іншого орендаря??? Схема заплутана. Але як завжди, гроші вирішують все. Звичайно, пайовику легше просто підсунути гроші, замість того, щоб пояснити йому все про оренду, переваги орендаря і т.д.

   • Пані Марія, а що саме тут не прозоро?Якщо термін дії оренди закінчується, то пайовик вправі пропонувати свою кровну землю, тим хто може дати більше за неї.Існує ринкова ціна землі і це є передбачено законом.Ви на ринкові купуєте там де дорожче, чи шукаєте помірні ціни?А тут навпаки людина шукає де її вигідніше.

 4. А щоб розставити крапки нехай усі орендарі зроблять чесний аукціон на площі, а не таке як сьогодні шоу на площі….хто більше дасть за оренду паїв…той і обробляє…..

 5. Правильно, немає чого! Всі – однакові! Люди не ресурс, крутять ними як хочуть… користуються тим, що люди не знють законів! Нова влада прийшла, а толку? Всі -однакові!

 6. Згадується приказка: “Безкоштовний сир буває лише у мишоловці”. Звідки така щедрість? Чому саме зараз? Шкода, що прості селяни стають пішаками у чиїхось іграх… Шкода, що ця схема працює… Згодом кусаємо лікті, адже гроші закінчуються дуже швидко, а шляху назад вже немає

  • Анонімний , то ти і тут намалювався.Щож тобі так стало поперек горла.Знаєш Анонімний слідуючий мітинг може бути за простими пайовиками.Вийдеш і скажеш все це, що тут пишеш простим людям.От тоді подивимось, хто з нас правий.На майдані люди гинули, не за те, щоб простий люд грабували земельні крахлбори.

 7. Сьогодні у Хмельницькому відбувались цікаві події, Аграрна партія разом з Лобазюком вивела людей (думаю проплативши їм приїзд) на Хмельницький Майдан, вони вийшли тому що, Герега (ніби то) збирає в людей паї.
  Але ситуація в іншому, Герега дійсно пропонує людям кращі умови, а чого ж тоді “лбзіки і К” рознервувались, давайте людям ви більше і все інцедент вичерпаний. Алеж так легче “запудривши” мозги і один раз “проплативши” мітинг (ну можливо два) вирішити СВОЇ ОСОБИСТІ ПРОБЛЕМИ.
  Саме цікаве де ці фермери були коли “лобзіки” голосували за “закони 16”, і ще “лобзік” (коли проходила сесія) бігав по коридорі ОДА, чого в залі не був, а після мітингу хвостиком побуг за головою обл. Ради, “лобзік” не бігай за Загороднім, він мудрий чоловік і сам досить гарно розбирається в аграрному бізнесі, йому мозги не запудриш.

 8. Герегівський бред. Ціна оренди землі сьогодні запропонована “герегівцями “це ніщо інше як для того , щоб зробити хаос на ринку , було би бажання – є багато вільних земель, які ще можна отримати в оренду. Ситуативно зараз на кожному полі можна вирвати 5-6 паїв з орендою у 10% ,що і робить компанія Гереги , зробивши “шахматку” автоматично з обробітку випадає ціле поле і коли дужчий олігарх на протязі двох років недасть обробляти землі , менш потужно фінансові орендарі автоматично обанкротяться невиробляючи продукції , настане черга герегівців і повірте вартість оренди не сягне 4%- 5% що платять зараз пайовикам. А якщо у Гереги такі економісти що рахують прибуток заразовуючи собівартость у 100%, невраховуючи інші податки , зарплати,вартість паливо-мастильних матеріалів ,міндобрива , гербіциди та пестициди – тоді вони дурніт , або мають за дурнів людей…Спецоперація Гереги дуже проста – товар Епіцентру за папи Яника був 100 % контрабас з Китаю , тепер прижали хвоста , виникла ідея збалансувати надприбутки імпортом в Китай , ганяючи туди зерно , і відповідно приписуючи тонаж вантажу а відповідно і вартість на таможні щоб зайти у відшкодування ПДВ . Схема не нова давно відпрацьована Бахматюком – агрохолдинг “Авангард”

  • З ОТОЧЕННЯ ГЕРЕГИ о. в. РОЗКАЗУЮТЬ ,ЩО ГЕРЕГА ДОМОВИВСЯ З КИТАЙЦЯМИ ПРО ВЕЛИКИЙ ТОВАРНИЙ КРЕДИТ ДЛЯ ЕПІЦЕНТРУ. і ОДНІЄЮ З ГАРАНТІЙ МАЄ БУТИ ЗАСТАВА ЗЕМЕЛЬНИХ АКТИВІВ. НАПЕВНЕ ТАКИ ДАРМОВИЙ СИР В ГЕРЕГИ.

   • Як можна писати таку бредятину.Ти такий фермер, як я балярина.Який кредит у Китайців?Для чого?Навіть, якщо б це було і так, то у компанії Епіцентр під заставу є маса приміщень та територій.Крім того, як можна здавати під заставу людські земельні паї? Клоун читай закони.

  • АНОНІМНИЙ ТИ ПАДЛО НА УСІХ САЙТАХ ПИЩЕШ ОДНЕ Й ТЕ САМЕ.ТИ ПРОПЛОЧЕНЕ ЛАБАЗЮКІВСЬКЕ БИДЛО

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.