Жительці Нової Ушиці виплатили пенсію старими купюрами, котрі вийшли з обігу

До заступника голови райдержадміністрації П.А. Мазура з нетиповою скаргою звернулася пенсіонерка з Нової Ушиці. Мешканка селища розповіла, що пенсію за листопад листоноша принесла їй старими 200-гривневими купюрами. Ці грошові знаки вже давно вийшли з обігу.

На щастя, жінка змогла їх обміняти в банку. Після чого вона звернулася за поясненнями  до начальника Новоушицького центрального відділення поштового зв’язку. Проте він не захотів її вислуховувати і, за словами заявниці, повів себе нечемно.

Це звернення посадовець взяв на контроль. А потерпіла внаслідок нечесних дій листоноші пенсіонерка сподівається, що районна влада наведе порядок у цьому відомстві.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А коментувати цю історію дуже просто. У свій час теперішній начальник пошти утаємничено від дружини створив загашник грошей на дрібні витрати. Правда, їх розмір у кожного свій. Один має задоволення від прихованого червінця, іншого й тисячі не влаштовують. Отож цей товариш так заховав свій клад, що потім не міг знайти. Згодом, хоч і з сумом, і забув про нього. А оце недавно, копаючись у давно відкладених речей, зі сльозами на очах натрапив на заховану калитку. Але ж тепер такі гроші не ходять. І знайшов мудре рішення: всунути їх старенькій бабусі. Якщо вона кудись поткнеться з ними, то її затуркають і залякають, щоб ніде не показувалась з ними, бо цим питанням займеться прокуратура і матиме вона гору неприємностей. А бабуся виявилась набагато хитрішою. Тепер за скоєне комусь доведеться відповідати директору пошти, а може листоноші, яка або який вдалися до таких хитрощей. Але, як мовиться, на кожного мудреця достатньо простої істини.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.