“Хмельницькелектротранс” купив 186 шин до тролейбусів за ціною дорожчою, ніж в Інтернет-магазинах

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” за результатами тендера 30 листопада уклало угоду з ТОВ “ЗС АВТО ГРУП” (Київ) на закупівлю 186 пневматичних шин для забезпечення роботи міського електричного транспорту загальною вартістю 979,9 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Згідно з технічними вимогами, КП замовило пневматичних шин 320×508 (12.00-R20.00) марки “Росава” І-332, Д-4 (або еквівалент). Вартість однієї шини обійдеться бюджету на суму 5268 грн.

На тендер заявилося ще три фірми. Найдешевшу пропозицію від ТОВ “ТЛА Хмельницький” (933,1 тис. грн) комітет з конкрусних торгів відхилив через невідоповідності з документацією замовника.

Водночас в Інтернет-магазинах ціни на шини марки Росава” І-332, Д-4 (320×508 (12.00-R20.00) є нижчими від тих, які купив “Хмельницькелектротранс”. Зокрема, у популярному віртуальному магазині “Розетка” ця шина коштує 5048 грн. За розцінками Інтернет-магазину “Шип-шина”, шина марки Росава” І-332, Д-4 вартує 4985 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. І знову некомпетентність (дуже м’яко сказано) даного порталу. Вивчіть спочатку тендерне законодавство (рішення про закупівлю у інтернеткомпанії не могло бути прийняте, якщо від неї не було відповідної тендерної пропозиції). Знову цей портал “перднув у воду”.

  • не брешіть, все вони правильно пишуть.
   в бабки Маньки на ринку у Віньківцях такі шини ще дешевше на 18 гривень.

 2. По перше, відколи це КП можуть щось закупляти у інтернет магазинах, тоді до чого це порівняня. Більшість товарів у інтернеті немає у наявності, вартість не відповідає дійсності, та й продають без будь яких сертифікатів, супроводжуючих документів, накладних на відвантаження та податкових. І до речі у цих інтернет магазинах марка R20 коштує на 300 грн дорожче ніж закупило підприємство. Для чого писати не відповідну ціну?
  Але основне це держ закупівлі. По яку ціну в інтернет магазинах може йти мова.

 3. А інтернет магазини сплачують податки на загальних підставах? Вони працюють за готівку, а товари завозять контрабасом. Автору треба було спочатку сісти на телефон і обдзвонити декілька фірм взнати реальну картину, а потім писати що на тій фірмі яка дійсно працює в податковому полі така ціна, а в тої така. І ще не забувайте що виграв тендер це ще не означає що він отримав кошти. Спочатку треба зробити поставку, оформити всі належні документи, подати в казначейство, а там чекай місяць, два, три коли будуть в казні кошти тоді зроблять оплату. Така система закупівель зараз в казначействі. Спочатку ” стільці”, а потім ”гроші”.
  Я розумію що автор контатує факт здійснення даної операції, але зроби це правильно, а не так що всі кругом злодії, а я д’артаньян.

  • Микола Іванович, не звезди, якщо не знаєш тендерне законодавство в достаньому для розуміння обсязі. Скажу коротко – в т.з. інтернет-магазинах закупити щось за державні (комунальні) кошти взагалі неможливо мінімум з більше ніж 5 причин.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.