Спуск на гальма – міськрада знову забула сплатити судовий збір у будівельній справі

Хмельницька міська рада затягнула розгляд апеляційної справи щодо скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт приватному підприємству “Ультрасервіс” на вул.Нижній Береговій, 2/4Б у Хмельницькому.

Про це свідчить ухвала Вінницького апеляційного адміністративного суду від 2 грудня.

З матеріалів справи випливає, що міська рада подала апеляційну скаргу на ухвалу Хмельницького окружного адміністративного суду від 19 листопада 2015 року, який відмовив їй у задоволені позову щодо скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт.

Апеляційна інстанція зауважила, що нова справа залишена без руху, оскільки відстуній документ про сплату позивачем (міською радою) судового збору.

Нагадаємо, що виконком скасував містобудівні умови та обмежив забудову земельної ділянки на вул. Нижній Береговій, 2/4Б площею 3800 кв.м приватному підприємству “Ультрасерсвіс” через внесення недостовірних даних управлінням архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, а також недотримання меж прибережної захисної смуги.

“Видавши спірні містобудівні умови та обмеження управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, вийшовши за межі своїх повноважень, в порушення норм чинного законодавства України, фактично самовільно протиправно змінило цільове призначення земельної ділянки”, – зазначено у рішенні виконкому.

Довідка НГП. Хмельницька влада поступила подібним чином в іншій резонансній будівельній справі (скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки” на вул. Кам’янецькій, 17), забувши сплатити судовий збір.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. дибіли блядь (с)

  2. А Царь – то НЕНАСТОЯЩИЙ!!!!

  3. Симчишин, вижени з роботи Демчук. Вона скористалася тим, що було безвладдя до 26 листопада і просаботувала 2 позови.

    • до 26 листопада керував Чернілецький, позов подали 19 листопада. Невже домовився з “Кварталом”?

  4. Журналісти якщо хочуть бути об’єктивними мали звернутися за коментарем до юр.відділу.
    Немає тут вини попередньої влади, немає теперішньої.
    суд в Ультрасервіса влада виграла, декларація скасована.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.