Хмельницький виконком забув сплатити судовий збір, чим відтягнув апеляцію у справі ТРЦ “Квартал”

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради оскаржив ухвалу Хмельницького міськрайонного суду, який зупинив дію рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.07.2015 року № 525 “Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки” на вул. Кам’янецькій, 17.

Про це свідчить ухвала Вінницького апеляційного адміністративного суду від 26 листопада.

Натомість апелянт не надав доказів сплати судового збору за подання апеляційної скарги. Розмір ставки судового збору становить 1218 грн.

Тому суддя Сапальова прийняла рішення залишити апеляційну скаргу виконкому без руху до 5 грудня. До цього часу виконком може усунути виявлені недоліки апеляційної скарги і надати підтвердження сплати судового збору.

Як писав НГП, 1 жовтня цього року ПП Пектораль-1 (Хмельницький), яке є забудовником торгового комплексу з офісними приміщеннями та надземним паркінгом (ТРЦ “Квартал”) на вул. Кам’янецькій, 17, добився через суд зупинення дії рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.07.2015 року № 525 “Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки”.

Разом з тим, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області 3 листопада  ц. р. скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельни робіт на об’єкті: “Будівництво торгово-офісного центру з спортивно-розважальним дитячим комплексом та паркінгом” (вул. Кам’янецька, 17).

За даними ЄДР, засновниками ПП “Пектораль-1” є три особи: Катерина Залуцька, Руслан Афійчук і Олександр Скочеляс. Пани Афійчук і Скочеляс є депутатами Хмельницької міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. З подвигами юридичного відділу Хмельницького міськвиконкому вже не раз зустрічалась, причому відповідальності жодної.

  2. А чи дійсно було бажання виграти цю справу ? Є підстави так вважати.

  3. Так не має за що скасовувати містобулівні умови. Міска рада щамовила проект червоних ліній міста в серпні поточного року, а скасувала містобудівні в липні. Виходить підстав не має

  4. [URL=http://www.radikal.ru][IMG]http://s018.radikal.ru/i528/1512/01/dd23fc16419c.jpg[/IMG][/URL]

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.