На Хмельниччині замість МРЕВ тепер працюватимуть 5 сервісних центрів

Замість міжрайонниих реєстраційно-екзаменаційних відділів у Хмельницькому тепер функціонуватимуть сервійсні центри.

Про це на сьогоднішньому брифінгу повідомив в.о. директора регіонального сервісного центру Сергій Нагорний.

За його словами, постановою Кабміну №889 від 28 жовтня “Про утворення територіальних органів надання сервісних послуг міністерства внутрішніх справ” скасовано МРЕВ та сформовані регіональні сервісні центри в областях України.

Регіональний сервісний центр включатиме п’ять територіальних: у Кам’янці-Подільському, Дунаївцях, Шепетівці, Старокостянтинові та Хмельницькому. Всі вони будуть знаходитись у тих приміщеннях, де раніше були МРЕВ. Також ліквідовано колишні МРЕВ у Городку та Красилові, проте до найближчих новосформованих сервісних центрів у інших містах відстань не перевищує 70 км.

В сервісні центри можуть звертатись всі громадяни незалежно від місця реєстрації та проживання. У порівнянні з МРЕВ, функцій та завдань у сервісних центрів побільшало. Тепер вони працюватимуть за принципом єдиного вікна.

Кабміном вже скасовано довідки-рахунки, що раніше видавались суб’єктом господарювання, за що громадянину доводилось платити. Тепер для того, щоб переоформити транспортний засіб, необхідно буде підписати договір купівлі-продажу.

Згідно з новими правилами, продавцю та покупцю необхідно звертатись в сервісний центр та у присутності адміністратора підписати договір купівлі-продажу. Цей документ є безкоштовним та укладається у трьох примірниках: по одному залишається покупцеві та продавцеві та один – в сервісному центрі.

При підписанні договору працівник сервісного центру обов’язково перевіряє машину по наявним базам: угони, арешти. Проте до державного реєстру обтяжень рухомого майна сервісний центр доступу не має. Для того, щоб з’ясувати, чи не взятий автомобіль в кредит або чи не перебуває у заставі, доведеться звернутись до нотаріуса.

Крім того, при купівлі нового авто договір купівлі-продажу видає автомобільний салон. Якщо ж машина пригнана з-за кордону, підписання договору можливе тільки після реєстрації транспортного засобу на фірму, що його пригнала. Пізніше договір купівлі-продажу підписується з людиною, яка його бажає придбати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.