Хмельницькі ринкарі у суді скасували рішення сесії про розірвання з ними договору оренди

Хмельницький міськрайонний суд скасував рішення п’ятдесятої сесії Хмельницької міської ради №44 від 27 травня 2015 року «Про розірвання договору оренди землі юридичній особі».

Про це свідчить постанова суду від 30 листопада.

Таким чином, Феміда задовольнила адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс» до Хмельницької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення суб’єкта владних повноважень.

Разом з тим, Рівненський апеляційний господарський суд 18 листопада відкрив провадження за апеляцією Хмельницької міської ради через суд, яка добивається розірвання договору оренди земельної ділянки (№ 040574200119 від 15.12.2005р. із внесеними змінами № 179-02-2013/374749 від 16.10.2013р) з ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім”Бартерсервіс” площею 57 тис. кв.м. на вул. Геологів,13 під речовий ринок та автостоянку.

Довідка НГП. За даними Єдиного державного реєстру, засновником і власниками ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім”Бартерсервіс” є подружжя Валерія і Людмили Дьяченків.

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, на Людмилу Дьяченко записаний єдиний майновий комплекс «Бартерсервісу», який включає в себе нежитлове приміщення речового ринку загальною площею 386,6 кв. м, мережі електропостачання, площадки ринку, автостоянки та проїзди загальною площею 56,5 тис. кв. м. Земля (5,5 га) під цим ринком є комунальною і з 2013 року знаходиться в оренді «Бартерсервісу».

Крім цього, чотири фірми (ТОВ «Торговий дім «Бартерсервіс», ТОВ «Капітал-10», ТОВ «Сервіс 7»), які одержали контроль над орендою землі на вул. Геологів,13, є продовженням сімейного бізнесу. За даними ЄДР, всі вони контролюються Валерієм і Людмилою Дьяченками.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.