Симчишин хизується політикою відкритих дверей у мерії

На сьогоднішній прес-конференції міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив, що політика відкритих дверей – це “фішка його команди”. За його словами, впродовж місяця роботи на посаді було розглянуто близько 1000 звернень різних форматів: впродовж особистих прийомів, через телефонну гарячу лінію, шляхом електронних звернень.

Також міський голова зазначив, що щодня отримує у соцмережах близько 10-15 звернень. На деякі намагаються реагувати миттєво, інші беруться до уваги.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Окрім того, на сайті міської ради до форми електронного звернення була додана можливість додавати візуалізацію проблеми. За місяць зі всіх отриманих електронних звернень надійшло близько третини з фотографіями: розбитих тротуарів, куп сміття та інших проблем, що є у місті.

З лютого Симчишин обіцяє запустити розділ з петиціями на сайті міської ради. Він зазначив, що на одній з перших сесій у 2016 році депутати голосуватимуть за це питання. Наразі планується збирати по 300 підписів під петицією, аби вона потрпапила на розгляд до міського голови.

Онлайн-трансляції, що велись з сесій міської ради, перший раз дивилось 15 людей, а другий – 200. Міський голова зазначив, що наразі на ці трансляції не було витрачено жодної копійки з міського бюджету, вони були організовані за допомогою тої техніки, що була в наявності у технічному відділі.

Також мер наголосив, що впродовж дня приймає близько 10-15 людей на особистих прийомах. За його словами це заважає системній роботі, однак від “політики відкритих дверей” у 2016 він відмовлятись не планує.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Насправді робота Симчишина за перший місяць дуже тішить. Якщо міська влада витримає такий темп як за перший місяць, то ми заживемо набагато краще.

  • Людина не погана. Як керівник міста – час покаже. Не все, зрозуміло , залежить від міської влади.Шкода, що люди вибирають до Верховної ради “старі” пихаті морди, до прикладу того, що літає у свій рідний Епіцентр на гелікоптері за памперсами! Аргумент цікавий в людей: “Так він же побудував спортзал. Господар”

 2. а що вся робота мыськради полягає в прийманні звернень?

  • А я також хочу відмітити роботу міської ради. В нашій школі на Виставці стало тепло і харчують карще останні три тижні. Питаю вчителів звідки такі блага: вони розказують, що приїхав Симчишин в школу, зібрав нараду все всім пояснив. Директор на роботі, а не як раніше.

   • “Дедушка Ленин приехал и включили батареи…” Смешно, придумайте что-то креативнее, а то слишком примитивно.

 3. за перший місяць оцінка “добре” з плюсом

 4. Молодець!Такої відкритої влади в Хмельницькому ще ніколи не було.Переконана,що звернення громадян говорить про багато,адже це свого роду дозиметер за яким легко визначити чим живе громада і які є проблеми в місті. Так тримати!!!

  • Гончар, однопартиец Симчишина принимал людей, ласково общался, клялся в роботе для людей и за людей.. И в это же время прокручивал схему по краже земли на Львовском шоссе. Людям теплые слова, и улыбка(это же бесплатно), а себе денежку.

   • а де на Львівському вкрали землю? скільки гектарів?

   • Барышня которая лила грязь и работала за деньги кандидатов от власти в меры ,ей дали оценку избиратели и даже за блядство с чужими мужьями выгнали с рады Майдана за деньги она может все.

  • Питання не по зверненнях громадян і не по відкритоті. я також позитивно оцінюю те що вони зробили за місяць роботи. чому позитивно, бо міська рада нарешті почала працювати. Навіть в нас в дворі чистіше прибирати стали, а те що пишуть про школи це правда.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.