Хмельницька влада готова дотувати утримання жеками старих будинків

Хмельницька влада готова дотувати утримання жеками старих будинків, а жодної управлінської компанії в місті поки що немає.

Про це сьогодні розповів журналістам міський голова Олександр Симчишин, поширює спільнота Хмельницької міськради у “Фейсбуці”.

“В нашому місті поки що немає жодної управлінської компанії. Я думаю, що вони обов’язково з’являться, але у тих будинках, на яких можна буде заробляти. Це здебільшого будуть новобудови та будівлі із заможними мешканцями. А от утриманням старезних «хрущовок», швидше за все, займуться жеки. Це буде однозначно збиткова справа, яку треба буде дотувати з бюджету. Жодна управлінська компанія не візьметься за утримання старих будинків, де мешкають здебільшого пенсіонери”, – зазначив мер.

Посадовець додав, що міська влада максимально стимулює створення ОСББ у Хмельницькому.

Нагадаємо, що до листопада 2016 року кожен будинок міста повинен визначитися, хто його обслуговуватиме – ОСББ, жек, управлінська компанія чи, власне, мешканці своїми силами.

Довідка НГП. У Хмельницькому у 2014 році створено 26 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На 1 січня.2015 року у місті зареєстровано 229 ОСББ, які обслуговують житловий фонд загальною площею 865,3 тис.кв. метрів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.