Вулиці у Хмельницькому декомунізовуватимуть помірковано

На сьогоднішньому засіданні топонімічної комісії домовились помірковано підійти до перейменування вулиць у Хмельницькому. Зокрема, вирішили до наступного засідання розробити пропозиції щодо перейменування тих вулиць, що першочергово підпадають під дію закону про декомунізацію. Таких топонімчних одиниць у Хмельницькому близько 50.

Секретар міської ради Михайло Кривак зазначив, що перелік з 155 позицій, що раніше було оприлюднено на сайті міської ради – це виключно робочий документ і зовсім не обов’язково, що перейменування всіх вулиць та провулків з цього переліку буде обговорюватись на засіданні топонімічної комісії.

Один з членів топонімічної комісії Володимир Швець наголосив, що перший термін виконання закону вже минув, а другий спливає 21 лютого. Якщо вулиці, що підпадають під дію закону про декомунізацію комісія запропонує перейменовувати на честь історичних осіб або подій, механізм оприлюднення, громадського обговорення та оприлюднення проекту рішення по часу вже не вписується в термін до 21 лютого. Якщо ж нові назви будуть нейтральними, то проекти можна виносити одразу на сесію міської ради.

Загалом, на засіданні топонімічної комісії вирішили помірковано підійти до перейменування вулиць, напрацювати варіанти нових назв та наступного разу зустрітись 5 січня, щоб остаточно прийняти рішення щодо декомунізації вулиць Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. А який сенс витрачати кошти й час на якісь нейтральні назви? Я навпаки пропоную Заводську перейменувати на, скажімо, Січових Стрільців.

 2. У бычья нет фантазии . Галушково – вареничная культура у него в тупой голове . Отсюда и названия улиц . Предлагается : ул . Чифченко/шевченко/, проспект рогопилов , майдаун – площадь , и , наконец , название городка – Бычеград херницкий , … а шо ?

  • Біжи в дурку, йолоп… Бігом!

  • В точку. Свядомити на більше нездатні. Потрібно головну вулиць Хмельницького назвати імені підюераса-свядомита симчишина

 3. пропоную назву “імені останнього героя”. тоді після наступних колотнеч у суспільстві не потрібно тратити кошти на перейменування. а герої є завжди. і хто з них останній – кожен вирішує для себе

 4. а взагалі, ті кошти, що витратяться на перейменування, краще б витратили на допомогу бійцям, постраждалим в АТО

 5. якого х.. в тій комісії робить електрик Швець
  Це ж цей грамотій, поробив назви на кшталт вулиця Вінницьке шосе
  Він настільки дурний, що не розрізняє різниці між вулицею, шосе, проспектом

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.