Розізнаний не погоджується зі своєю люстрацією і готується до оскарження

Колишній начальник УМВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний вважає свою люстрацію “недосконалістю закону”.

Таку думку він висловив на “Фейсбуці”.

“Те, що сталося, вважаю за недосконалість законодавчої норми, бо жодної з умов, перерахованих у ч.2 ст.1 Закону України “Про очищення влади”, в моєму випадку не дотримано. Напевне, так як і у більшості інших. Готовий в черговий раз пройти будь-які люстраційні процеси, як на рівні області, так і на рівні МВС“, – наголосив екс-міліціянт.

Здаватись не збираюсь, буду відстоювати свої конституційні права, зокрема, право на працю, державну роботу. Найголовніше, я впевнений, що переможу, але тільки разом з вами. Планів на майбутнє багато, їх необхідно реалізовувати“, – заявив Розізнаний.

Він додав, що  за весь час перебування на посаді начальника обласної міліції “намагався бути керівником нової генерації, працювати на випередження, а не плестися у хвості подій”.

Як відомо, Міністр МВС Арсен Аваков 28 жовтня звільнив наказом Олександра Розізнаного з посади начальника УМВС України у Хмельницькій області у відповідності до вимог Закону України «Про очищення влади».

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. Сашко, а відкривати замовні кримінальні справи, для того щоб вгодити новій владі ти міг? Гнати всіх ментів сраною мітлою!

  2. Бізнесменам не місце в міліції.

  3. Має повне право. І це правильно. Люстратори хрєнови. Свободу вже не обрали,тай ще злоба людей за незрозумілі люстраціі. Порядні люди попадають. Алім Міщук не пройшов? Нехай заховається в кукурузі.

  4. А почему тогда взяточничество в милиции продолжает процветать? Правоохранители должны с этим явлением бороться, а они его развивают. Разве можно им после этого верить?

  5. І правильно робить, що буде відстоювати свої права. Годі лити бруд на порядних людей. За час діяльності Розізнаного жодного разу не були випадків, щоб він виганяв із міліції безпідсавно людей. А до тих, які займаюсться здирництвом та беруть хабарі прикриваючись його ім’ям іще дойде черга. А якщо вимагають хабарі то пропоную не порушувати крімінального кодексу, а звертатися у внутрішню безпеку МВС,органів прокуратури, СБУ із офіційною заявою. Попередня влада вже напрацювала, що до цього часу залишилися іх корупційні схеми а певні посадовці так не хочуть з ними розлучатися.

  6. Правильно робить,закон недолугий. Всі подадуть на суд і виграють його. Симчишин із Стебло доживають,але Симчишина жаль,розумний і трудоголік,так кажуть в ОДА, а Стебло не компетентнтна ні в одній із сфер,нехай гуляє. Оточила себе дурниками і радіє.плете таке по телебаченню,що соромно стає.і це керівник апарату. Прибиральниця більше знає!Потрібно на цю посаду брати людину з досвідом,свідому,розумну. Тенденція в ОДА не зрозуміла. Хто наступний? Вона повинна сама піти,Пруса зняли,вона з його команди. Де справедливість?

  7. Яка справедливість? Де ви її бачили? У нас таке в області робиться. Лікарі як брали,так і беруть. В обласній лікарні,в гінекологіі в носочок кладуть гроші,щоб не в руки . Це ж треба таке придумати. В школах відкрито говорять,то на двері,то на вікна,телевізори,подарунки. То що змінилося пане Симчишин з вашим приходом? Ще гірше стало. Фасоля керує як “Бог”, докерується,дивно,що все це відбувається в області. А він шукає жертв,дайте людям працювати,скільки можете гнобити? Чи ти Фасоля думаєш,що більше знаєш? Ідь в село,там твоє місце. У кожного свій рівень освіти,корупціонери.

  8. Фасоля просто смішний,якийсь переляканий,ще не адаптувався в департаменті освіти,важко сидіти в великому кабінеті. Мерлені загризає підлеглих,в приміщенні всі ходять плюються на неї . Голова весь час не мита,не розуміє як вдягнутися,людей боїться . Казали всі чемпіонство заслужила, а роботу засрала. Їй і п’ятдесят років буде мало.скоріше б зняли цей дуб. Що робиться? Куди Стебло дивиться? Гавкати хватить,пора працювати. В такий складний час змінювати керівників можуть тільки дауни!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.