У «Календарі GLOBE 2015» – природа Хмельниччини

У рамках Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE («Глобальне вивчення і спостереження з метою поліпшення довкілля») учні та вихованці загальноосвітніх і позашкільних закладів Хмельницької області взяли активну й участь у природознавчому художньому конкурсі «Календар GLOBE 2015», який нещодавно завершився в Києві.

Захід проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою підтримки та сприяння розвитку дитячої природничо-краєзнавчої і художньо-естетичної творчості, висвітлення діяльності місцевих громад GLOBE.

Майже 1800 дитячих конкурсних робіт з різних регіонів України надійшло на розгляд журі. Юні виконавці надсилали фотографії на тему «GLOBE у моїй школі». Серед такої великої кількості фоторобіт обрати кращі було непросто.

Призерами художнього конкурсу на природознавчу тематику «Календар GLOBE 2015»  стали Василь Котик, учень 11 класу Жуківського НВК Славутcького району і Тарас Дидюк, десятикласник Волицької ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець Красилівського районного будинку творчості дітей і юнацтва. Їм вручено Дипломи ІІ ступеня.

Також  журі конкурсу визначило призерами та нагородило Дипломом ІІІ ст. учнів Ярмолинецького НВК: Мар’яну Врадій, ученицю 7 гімназійного класу (11 клас), Ігоря Лінчевського, учня 3-А класу та семикласницю Іванну Нашкольну.

Найкращі тематичні фотороботи, в тому числі й хмельничан – учасників конкурсу, розміщені на сторінках річного «Календаря GLOBE 2015».

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.