Хмельницька школа постраждала від забудови

Після семи років зволікань Хмельницька міська рада стала на захист інтересів дітей, коли біля школи вже виріс перший поверх  торгівельного центру.

За словами директора музичної школи Галина Ладанська, все почалось з того, що міська влада відмовилась відвести земельну ділянку школі. Чиновники мотивували це тим, що там проходять міські комунікації. Тим не менш, згодом ділянка з комунікаціями була віддана ПП «Верена». І вони вже встигли збудувати перший поверх  торгового центру.

На засіданні колегії міської ради 10 листопада підприємці заявили, що домовились з керівництвом школи. Але 12 листопада на сесії міськради директор школи заявила, що вона категорично проти такого сусідства. Будівля збудована майже впритул до школи і повністю затуляє сонячне світло. Крім того, вона зайняла площу, на котрій учні відпочивали між уроками. Зараз вони бігають по дорозі, бо інших площ нема.

Забудовники на сесію не з’явились. Тож, депутати вирішили відмовити їм в поновленні договору оренди землі. Враховуючи те, що перший поверх вже зведено, справа, швидше за все, переміститься до суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Повна херня, Мельник перед депутатством просто зливають ВСЕ !
  Потрібно відстояти правду !

 2. офігеть, відмовились продовжувати договір, нащо тоді давали взагалі в оренду її ? жлобо-бидляцька міська рада в дії

 3. Внучка ходить в музикальну школу протягом 5 років, там завжди було болото жодного оазиса я не спостирігала, останій рік земельну ділянку упорядкували і почали будувати, добре що будують прикрашають район і нейтралізують болото що виносять машини що стояли біля будинку Рибалка 5. А влада привикла заважати, жодної допомоги навіть не подовжують оренду.

 4. Там завжди болото було та камиш ріс, я на Зарічанській живу з 50х років, який дитячий майданчик? Добре що розбудовують місто. Гарному місту слава

 5. Я хочу бачити гарне місто, досить не достроїв в місті,я вважаю що необхідно не творити перепони і подовжити договір оренди. Досить чекати хабарів від подовження оренди.

 6. “Бидлотська” олігархічна система не за дітей думає, а хоче “віджати” будівельний майданчик на користь чиновників.

 7. Яке будівництво, я проживаю в даному районі на Рибалка 5, я завжди ставив авто на тому місці де будується “Верена” вважаю необхідне надати ділянку мешканцям мого будинку під гаражі, так як дана ділянка є прилеглою територією нашо будинку а не музикальної школи.

 8. Як завжди простим людям не дають будуватись, а потім якийсь депутат загребе під себе ділянку і все цьому олігарху підпишуть і продовжать.

 9. Там завжди стояла моя автівка. Дітей бігаючих з школи по болоту я не помічав. Краще дайте цю землю мені під гараж.

 10. Необхідно люструвати тих осіб які не продовжують договір оренди, тому як вони чекають матеріально заохочення від забудовника під виглядом хабаря, корупція вертається в ешелони влади, не пройшло і року після майдану

 11. Сколько лет здесь живу земля пустовала только кругом болото развозилось, а как только начали благоустраивать территорию,застраивать её так сразу у всех виды на землю появились и полный бред что музыкальной школе солнца мало и что детям не где играть, классы выходят на восток и запад со стороны стройки кабинет бухгалтера

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.