Скандальний магазин по вулиці Зарічанській буде знесений?

Депутати Хмельницької міської ради на черговій сесії 12 листопада вирішили розірвати договір оренди земельної ділянки з приватним підприємством «ІКІО» і добиватися через суд знесення будівництва.

Такою була відповідь обранців на місцеву ініціативу мешканців сусіднього багатоквартирного будинку. Хмельничани просили владу рекомендувати ПП «ІКІО» припинити реконструкцію фасаду магазину з надбудовою офісних приміщень та демонтувати надбудову. Сам магазин, збудований на законних підставах, мешканці чіпати не просили.

Але депутати пішли далі, вирішивши відмінити власне рішення про виділення землі під магазин. Якщо підприємство не матиме договору оренди землі, все, що на ній побудовано, може вважатися незаконним. А незаконні приміщення за рішенням суду можна зносити.

Нині судом вже розглядається справа цього скандального будівництва, в якій міська рада виступає третьою особою.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником і керівником ПП «ІКІО» є член хмельницької Ради “Майдану” Іван Кульгук.

Untitled-1

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. А де саме по вулиці Зарічанській розташований магазин?

  2. Все до столу. на Електроніці

  3. Опа! Так ще будівництво всі можливі норми порушило! Люстрацію треба починати з самої “Ради майдану”!

    • МОЛОДЕЦЬ П’ять балів!!! А ще скільки там таких люстраторів!?

    • нет нечего удивительного, гонит народ одних негодяев, для других негодяев место освобождает. так было всегда, есть и будет

  4. Кульгук це старий пройдоха і бувший КГБ, який накрався ще вті часи і горілочкою приторговував і молоденькими дівчатками теж. Взяв і сере людям на голову бо хоче своїй молоді бляді цей старий імпатент шось доказати.

  5. Вчора на Раді Майдану за нас захистились представники лише люстраційного комітету,які вимагали виключення Кульгука з ради через його дії та КДБ – шне минуле на відміну від голови Міщука,який як царьок не давав слова громаді,не ставив на голосування пропозиції,а люстраторів звинуватив у зриві засідання. Пора люструвати голову ради ,Кульгука і його прибічників,які Майданом прикриваються,виступили проти постраждалих людей,кричали,кидались,виштовхували і цим показали свою суть!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.