На Хмельниччині у жовтні інфляція зросла на 2,1%

На Хмельниччині у жовтні інфляція зросла на 2,1% порівняно з вереснем цього року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

На споживчому ринку області в жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,5%. Найбільше (на 13,6% та 11,5%) подорожчали яйця та сало. На 5,6-1,1% зросли ціни на овочі, молоко, кондитерські вироби з цукру, безалкогольні напої, м’ясо та м’ясопродукти, сметану, соняшникову олію, хліб, макаронні вироби, сири.

Дешевшими стали цукор та фрукти (на 4,3% та 0,3%, відповідно).

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 3,3%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 4,8%, алкогольні напої – на 0,9%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,2% зумовлене підвищенням тарифів на опалення на 16,3%, а також плати за оренду житла – на 1,5%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли (на 1,6%), що спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції – на 2,2% та амбулаторних послуг – на 1,6%.

Через здешевлення палива та мастил на 1,9%, а також автомобілів на 3,4% ціни на транспорт у цілому знизилися – на 1,1%.

Зростання тарифів у сфері зв’язку на 0,8%відбулося в основному за рахунок підвищення абонентноїплати за користування телефоном на 6,5%.

Крім того, на 1,2-3,7% збільшилися ціни на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, у сфері відпочинку та культури, на послуги ресторанів та готелів, одяг і взуття.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.