За I квартал рівень інфляції на Хмельниччині зріс на 1,3%

За I квартал рівень інфляції на Хмельниччині зріс на 1,3%.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, ціни на споживчому ринку області в березні 2016р. порівняно з попереднім місяцем зросли на 1%.

На 5,6-0,7% подорожчали крупи гречані, маргарин, фрукти, соняшникова олія, кисломолочна продукція, масло, м’ясо птиці, кондитерські вироби з борошна, риба та продукти з риби.

Найбільше подешевшали яйця – на 16,3%, у межах 4,1–0,2% – овочі, молоко, свинина, яловичина, сметана, пшеничне борошно, макаронні вироби, цукор, рис.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,7%, а саме: на тютюнові вироби – на 1,9%, алкогольні напої – на 1,3%.

Одяг і взуття подорожчали на 6,2%, у т.ч. одяг – на 5,4%, взуття – на 7,4%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,2% відбулося в основному за рахунок підвищення тарифів на електроенергію на 25,2%.

Крім того, зафіксовано зростання плати за оренду житла (на 1,4%).

На підвищення цін у сфері охорони здоров’я (на 1,3%) вплинуло подорожчання фармацевтичної продукції на 1,7% та послуг санаторно-курортних установ – на 4,8%.

Зростання цін на транспорт у цілому (на 1,4%) пов’язано з подорожчанням перевезень пасажирським залізничним та автодорожнім транспортом – на 3,2% та 1,2%, відповідно, палива та мастила на 1,8%. Водночас на 1,2% дешевшими стали автомобілі.

Ціни у сфері відпочинку і культури зросли (на 1,7%), зокрема, на 10,3% подорожчали туристичні послуги, на 3,4% – послуги кабельного телебачення.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. До чого загородней веде область?? занепад… А сам багатіє! ГАНЬБА

    • а до чого тут Загородний взагалі? чи вам просто прізвище подобається? про що б не була стаття – всюди в дурних коментарях вставити прізвище і паплюжити? чи вам за кількість коментів зарплату нараховують?

  2. Загородн опустил область

  3. Область опустили в первую очередь сами хмельничане (как и всю Украину – сами украинцы). И пока мы все это не поймем и будем винить других мы все будем опускаться и опускаться.

  4. Спасибі майдану !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.