На Хмельниччині інфляція у жовтні зросла на майже 2%

Ціни на споживчому ринку Хмельницької області в жовтні зросли на 1,9% порівняно з попереднім місяцем, а з початку року – на 9%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

На споживчому ринку області в жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5%. Найбільше (в 1,5 раза) подорожчали яйця. У межах 6,6–3,4% підвищилися ціни на молоко, масло, сало, сметану, кисломолочну продукцію, овочі, 2,5–0,6% – на сири, рис, м’ясо птиці, кондитерські вироби з борошна та цукру, молочні суміші для дитячого харчування, макаронні вироби, хліб.

Водночас на 3,6–0,2% подешевшали продукти переробки зернових, фрукти, свинина, цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшилися на 1,4%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 1,4%, алкогольні напої – на 1,3%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива (на 4,3%) відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на опалення – в 1,6 раза, на 5,7% – подорожчала оренда житла.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,9%, зокрема, на послуги діагностичні – на 7,9%, консультативні – на 4,4%, санаторно-курортних установ – на 1,8%, а також на фармацевтичну продукцію – на 0,6%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,4% відбулося внаслідок подорожчання автомобілів на 1,3%, палива та мастил – на 1,2%.

Разом з тим дешевшими на 4,5% стали перевезення залізничним пасажирським транспортом.

Серед інших товарів та послуг на 2,9–0,3% підвищилися ціни на послуги ресторанів та готелів, одяг і взуття, у сфері освіти, відпочинку та культури.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.