Застрелився завідуючий хірургічним відділенням Шепетівської ЦРЛ Застрелився завідуючий хірургічним відділенням Шепетівської ЦРЛ

Вчора, 2 квітня покінчив життя самогубством завідуючий хірургічним відділенням Шепетівської ЦРЛ Володимир Горлюк. Трагічна подія сталась у гуртожитку шепетівського медичного училища,… Далі »

Даішник з Дунаєвеччини, який за хабар повернув права п’яному водієві, залишився на волі Даішник з Дунаєвеччини, який за хабар повернув права п’яному водієві, залишився на волі

На лаві підсудних опинився інспектор ДАІ Дунаєвецького району МВС у Хмельницькій області. Про це стало відомо з вироку Кам’янець-Подільського міськрайсуду від… Далі »

Газета “Проскурів” планує роздержавлюватись з 2017 року Газета “Проскурів” планує роздержавлюватись з 2017 року

Друковане комунальне видання Хмельницької міської ради “Проскурів” ухвалило рішення йти на роздержавлення у другому етапі, відповідно до закону про реформування державних… Далі »

Знову про вибори. Минулі Знову про вибори. Минулі

Цікава річ демократія. Якщо відкинути різні види фальсифікацій, підкупу, адмінресурсу, тощо – тобто в чистому її виді,- то виглядає вона… Далі »

Населення Хмельниччини заборгувало майже 170 млн. грн за спожитий природний газ Населення Хмельниччини заборгувало майже 170 млн. грн за спожитий природний газ

На 1 березня цього року населення Хмельниччини заборгувало майже 170 млн. грн за спожитий природний газ (на цю дату 2015… Далі »