Майстерня активних громадян знову у Хмельницькому Майстерня активних громадян знову у Хмельницькому

«Майстерня активних громадян» вже завтра, 09.04.2016 р., проводить другий одноденний антикорупційний тренінг у Хмельницькому. Інститут Медіа Права в партнерстві з Реанімаційним пакетом… Далі »

“Справа Беца”: всі залишились при своєму “Справа Беца”: всі залишились при своєму

Сьогодні постійна комісія Кам’янець-Подільської районної ради з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської… Далі »

На Хмельниччині протягом двох тижнів правоохоронці виявили 27 нелегальних мігрантів На Хмельниччині протягом двох тижнів правоохоронці виявили 27 нелегальних мігрантів

Упродовж 21 березня до 3 квітня правоохоронці Хмельниччини перевірили близько 600 місць можливого перебування іноземців та осіб без громадянства: речові… Далі »

За рік в.о губернатора Процюк заробив 237 тисяч – декларація За рік в.о губернатора Процюк заробив 237 тисяч – декларація

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА, перший заступник Василь Процюк задекларував 237,3 тис. грн сукупного доходу за 2015 рік. Відповідна копія… Далі »

«Батьківщина» переходить в проєвропейську демократичну опозицію «Батьківщина» переходить в проєвропейську демократичну опозицію

Фракція партії «Батьківщина» у Верховній Раді України, після шести тижнів безплідних переговорів про створення нової коаліції, ухвалила рішення про перехід… Далі »

У Городку просять демонтувати незаконні гаражі та МАФи У Городку просять демонтувати незаконні гаражі та МАФи

Виконавчий комітет Городоцької міської ради на офіційному сайті проінформував місцевих жителів про майбутні зміни в архітектурному обличчі міста. Мова йде… Далі »

Еколог: на кожного хмельничанина припадає 5 квадратних метрів зелених насаджень при потребі до 20 кв. м Еколог: на кожного хмельничанина припадає 5 квадратних метрів зелених насаджень при потребі до 20 кв. м

Заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка констатувала катастрофічне скорочення площ зелених зон у Хмельницькому, що… Далі »