Майстерня активних громадян знову у Хмельницькому

Maysternya-aktivnih-gromadyan

«Майстерня активних громадян» вже завтра, 09.04.2016 р., проводить другий одноденний антикорупційний тренінг у Хмельницькому.

Інститут Медіа Права в партнерстві з Реанімаційним пакетом реформ  продовжує проведення одноденних практичних антикорупційних тренінгів у рамках Модуля 2 Майстерні активних громадян для 30 громадських активістів Хмельницького та Хмельницької області.

Під час другого Модуля учасники матимуть змогу дізнатись як

  • аналізувати декларації чиновників та депутатів та здійснювати моніторинг стилю життя посадовців;
  • виявляти корупцію у сфері державних закупівель та оскаржувати корупційні закупівлі;
  • виявляти корупцію у сфері ЖКГ та енергетики;
  • як проводити і оприлюднювати журналістські розслідування.

А також звичайно матимуть можливість познайомитись з активістами зі свого регіону та встановити тісні антикорупційні зв’язки між собою.

У заході візьмуть участь: регіональний координатор проекту Майстерня активних громадян Віталій ЖУГАЙ, регіональний координатор руху “Чесно” у Хмельницькій області Олег ЧЕРНЕНКО, експерти «Майстерні активних громадян» у Хмельницькій області  Альона БЕРЕЗА та Неля Шпулак.

МАГ – це річна програма антикорупційних практичних тренінгів з питань дієвих антикорупційних інструментів, практичних аспектів доступу до публічної інформації, антикорупційного законодавства, практичних аспектів журналістських розслідувань корупційних схем. Програма передбачає проведення у в кожному регіоні трьох одноденних тренінгів. Модуль 1 був успішно проведений упродовж січня та лютого – про результати ви можете прочитати ось тутМодуль 2 триватиме упродовж квітня 2016 року,  а Модуль 3  – упродовж червня  2016 року.

До участі у семінарі уже набрано жителів Хмельницької області, які мають активну громадянською позицію, представників громадських організацій, волонтерів, учасників громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналістів, зацікавлених у ініціюванні громадських кампаній/антикорупційних проектів та залученні до діючих кампаній, активних студентів.

Організатори заохочують учасників  готувати журналістські розслідування, статті та  всебічно допомагати започаткувати власні громадські проекти та кампанії в антикорупційної сфері, які будуть представлені на Конкурсі робіт, що відбудеться влітку 2016 року.

logo-lab

Проект «Майстерня активних громадян» виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Запрошуємо колег-журналістів для висвітлення заходу. Початок: 9.30 год.

Loading...
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Альона Береза

Альона Береза

Громадська діячка, голова ГО "ЖАР", регіональний координатор кампанії Чесно. Фільтруй суд! у Хмельницькій області
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Бездельники!!!!

  2. А шо за люди? Где можна з ними познакомиться?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.