За рік в.о губернатора Процюк заробив 237 тисяч – декларація

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА, перший заступник Василь Процюк задекларував 237,3 тис. грн сукупного доходу за 2015 рік.

Відповідна копія декларації посадовця з’явилася на сайті облдержадмінстрації.

Сума заробітної плати за рік становила 85,1 тис. грн. Ще 2 тис. грн отримав від передачі в оренду майна. Сума інших видів доходів Процюка облікується 150 тис. грн.

На в.о губернатора записані дві земельні ділянки площами 18,9 тис. кв.м і 16,2 тис. кв. м, квартира 50 “квадратів” (придбана за 150 тисяч гривень), два автомобілі Toyota Camry, 2011 року випуску і Daewoo Lanos, 2007 року випуску.

Сім’я декларанта за 2015 рік показала 69,9 тис. грн заробітку. У її власності нараховується дві земельні ділянки площами 18,8 тис. кв. м і 16,2 тис. кв. м, житловий будинок 262,8 кв. м, дві квартири площами 85,2 кв. м і 32 кв. м.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. От ви мені скажіть де в цього пана та в загороднєго стільки тисяч кв.метрів взялось?моя мати все життя в селі,бабуся теж пропрацювали,й уних є лиш своє хата,господарство ну й городи.але ж не тисячі квадратних метрів чи гегтари…за які заслуги в цих “слуг народу” таке?

  2. проць и загородни злодюги

  3. з цих двох міш-вась сміються усі – і депутати і хмельницька еліта! Загородний і процюк два клоуна

  4. Нормальные мужики! Хватит писать ерунду! Дайте поработать,а тогда будете решать.

    • да уже год а результат ноль

      • рік і місяць, а область скотилася з 6 місця на 12. оце результат. +Хтось чув звіт за 100 днів? ні, бо нема, що сказати. Тупо протирають штани і знищують область.

  5. да !!Загородней просто уничтожает область

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.