Як Євромайданив Хмельницький. REMEMBER

У День Гідності і Свободи “Незалежний громадський портал” пропонує нашим читачам згадати кращі моменти з життя хмельницького Євромайдану. Цю революцію творили МИ з ВАМИ: прості хмельничани, студенти і пенсіонери, таксисти і базарники, громадські активісти і політики, журналісти і місцеве телебачення. 

Євромайданний рух мав різні амплітуди. Народжували хмельницький протест восьмеро молодих людей пізнього вечора 21 листопада. Через тиждень на Майдані незалежності біля облдержадміністрації стояло кілька тисяч мітингувальників. Людей не відлякував 20-градусний мороз – вони грілися поряд з обгорілими метелевими бочками. Стояли не за себе, а за своїх дітей, майбутне покоління.

DSC_0224

DSC_0222

DSC_0217

DSC_0175

DSC_0182

DSC_0185

DSC_0478

DSC_0002

DSC_0006

DSC_0010

 

DSC_0029

DSC_0024

DSC_0034

DSC_0043

DSC_0038

DSC_0044

DSC_0052

DSC_0092

DSC_0055

DSC_0062

DSC_0099

DSC_0144

DSC_0004

DSC_0281

DSC_0016

DSC_0023

Усі фото Віталія Тараненка, НГП.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. ну, і що вийшло?

  • ВАСИЛИНА ДУРА!!!!! Як можна говорити:-ну, і що вийшло?
   В той час, коли стільки полягло найкращих патріотів України! За те, щоб нащі нащадки не були народом другого сорту в новій імперії!
   Лише недоумки можуть задавати такі питанння! Або люди в головах яких лише єдина головна проблема: який курс доллара!

  • Навіть не можу сказати, треба чи не треба було тої революції. сумнівів не було що буде тільки гірше, та виникне питання існування держави в тих межах які були до початку. що використають революцію негідники. Просто не готовий народ наш. Його треба “водити по пустелі” років 40.Зараз ніби водять, але поводирі які? в кого не “плюнь” мразь та негідник, під різними прапорами. Лава запасних такого ж формату, ну може і є трохи порядні патріоти-теоретики , але це до попадання в крісла . Едине що поки можливе та працює, це віра у власні сили та праця, без будь яких очікувань від влади. Працювати, робити вірно, то можна за будь якої влади жити та розвиватися

 2. жопа вийшла ! люди гинуть і далі …. тільки в ще більших злиднях

 3. ех, фантастичні були часи

 4. Сьогодні ми побачили,що вийшло. Вийшла горстка людей,всі решта забили болт. Набридли ваші гарлапани і навіжені дівки. Одна хвора кричала і кайф ловила від себе. А каравай роздавали як на весіллі. Це що за чума з підносами бігала і пригощала? Ви що всі дебілами стали після революції? От і вийшов пшик. А Симчишину не соромно в мікрофон говорити! чи голос сів за період революції? Мудак сухий!

  • Ти, Віктор, тупорилий вщент.
   Там якраз зі всіх свабодівців – один Симчишин і є адекватний.

   • Майдан зробив надзвичайну справу – вигнав диктатора-зека.
    Люди, які кажуть, що все набридло, все погано – це ліниві параноїки, що не хочуть нічого робити, а щоб їм все на ложці подавали.
    Такі, в основному, на Донбасі живуть, от і бачимо як в них все добре…..

 5. нічого, нічого, скоро призначать нам хорошого керівника. колишноього регіонала, всіх заженуть пд плінтус і порвуть на гівно.
  не буде вже ні ненависного ригам Симчишена, не буде інших. Петкьа і риги повертаються до влади. будуть масово всіх гнати на такі заходи і красти та красти.

  • Риги, между прочем, як рулили всім так і далі рулять, тільки неофіційно або під іншими партіями.

 6. Симчишин – норм хлопець.
  Риги і інші різні дибіли – проти нього.
  Порядні і чесні – за нього.

 7. Мало фоток і нема відео з СБУ 19 лютого.

 8. для мене лідер Майдану – це Симчишин. а майдан – це фантастика просто! я буду пам’ятати його все життя!

 9. Свобода конкретно всталась на виборах і на річниці Майдану. Люди втомились,розібрались,колись взнаємо ще більше всю правду,жаль тих,хто дійсно загинув за ідею. Щодня гинуть хлопці,хіба це війна? Їх тупо вбивають,розплющить очі!

 10. Ніхто не очікував що буде в сто раз гірше.Докричалися!А люди просто втомилися від дурдом, хочеться спокійно працювати,виховувати дітей,радіти їхнім досягненням.Усіх дочекатися з АТО.Хай Бог допомагає Україні! Але без Свободи дурноватої!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.