РПР: для 165 підприємств харчової промисловості Хмельниччини відкрилася можливість виходу на ринки ЄС

З 1 листопада для 165 підприємств харчової промисловості Хмельницької області відкрилася можливість виходу на ринки ЄС. 

Про це заявила координатор інформаційної кампанії Stronger Together і експерт «Реанімаційного Пакету Реформ» (РПР) Любов Акуленко.

“Для того, щоб бути конкурентними на ринку ЄС, 165 підприємств харчової промисловості Хмельницької області повинні додатково попіклуватись про якість своєї продукції. Справа в тому, що сьогодні в Україні жоден із чотирьох контролюючих органів, які займаються питанням безпечності харчових продуктів, не гарантує її на 100%. Український виробник має дві точки контролю – перевірка сировини та власне готової продукції перед відправкою на продаж. А під час виробництва контролю немає”, – зазначила вона.

У прес-службі РПР наголосили, що із загальної площі Хмельницької області (2,1 млн. га) землі сільськогосподарського призначення займають 77,7%  –  близько 1,6 млн. га.  Їх розораність, за даними Державної служби статистики України, становить 78%. Природна родючість ґрунтів України є однією з найвищих у світі. Все це є базовими передумовами для розвитку такої галузі сільського господарства як екопродукція, що користується великим попитом на європейському ринку.

«Екопродукція – не лише модний тренд, але і масштабна інвестиція в здоров’я нації», – переконані експерти Реанімаційного пакету реформ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.