ПриватБанк привчає подолян до самообслуговування

У Хмельницькому відділенні ПриватБанку на вулиці Курчатова, 1а відкрито зону цілодобового самообслуговування для мешканців мікрорайону Гречани. Це вже п’ята в обласному центрі. За день до того в сучасному форматі розпочало роботу нове відділення ПриватБанку в сусідньому з Хмельницьким райцентрі Ярмолинці. Робочі місця працівників облаштовані у форматі OpenSpace.

У зону самообслуговування в відділенні на Гречанах можуть потрапити клієнти будь-яких банків за ідентифікацією по пластиковій картці. Тут вони мають можливість скористатися готівковими та безготівковими послугами для оплати за комунальні послуги, поповнення рахунків мобільного зв’язку, отримання переказів міжнародних платіжних систем та обміну валют. Інтерфейс терміналу є простий та інтуїтивно зрозумілий і дозволяє легко знайти та провести будь-які фінансові операції.

– Ми працюємо в одному із найбільших «спальних» мікрорайонів міста, де під кінець робочого дня відчутно збільшується кількість клієнтів, – пояснює керівник відділення ПриватБанку Юлія Коваль. – Термінал самообслуговування у зоні 24/7 надає можливість нашим клієнтам отримати широкий спектр банківських послуг у неробочий час чи вихідні.

У зоні самообслуговування встановлено чотири термінали самообслуговування та спеціальні столи для обслуговування на планшетах iPad. Співробітники відділення демонструють клієнтові всі дії на планшеті та надають найпопулярніші послуги – від випуску карти з патріотичним дизайном та відкриття депозитного вкладу до придбання квитків на транспорт чи концерт. Також діє зона цілодобового обслуговування 24/7.

ПриватБанк продовжує розвиток мережі відділень, орієнтованих на самообслуговування й надання консультацій з використанням мобільних планшетів.

Планшетне обслуговування проводиться у всіх основних відділеннях ПриватБанку на Хмельниччині.

– Одна із головних задач працівників банку – навчити кожного клієнта отримувати фінансові послуги самостійно за допомогою електронних пристроїв банку, власних гаджетів та комп’ютерів, – каже керівник Ярмолинецького відділення ПриватБанку Павло Бердула. – Це просто й зручно, і кожен з клієнтів обов’язково буде самостійно працювати через Інтернет не виходячи з дому.

Як повідомляє прес-служба ПриватБанку, банк належить до числа найбільших розробників мобільних платіжних додатків, його додатки Приват24 і iPay лідирують у рейтингу популярності банківських додатків серед українських користувачів iPhone і Android.

На Хмельниччині працює 68 відділень, діє 17 зон 24/7, 240 банкоматів, 420 терміналів самообслуговування. Для довідки: загалом по Україні ПриватБанком облаштовано 524 зони 24/7, встановлено 9383 термінали самообслуговування та 6950 банкоматів

Михайло Цимбалюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А чому ви не пишете, що на Львівському шосе, в районі речового ринку, працює лише один банкомат приватбанку, існувало недовго одне відділення, але й те закрили! Дуже часто в цьому банкоматі немає грошей та і черги не дай Боже! Це ж речовий ринок, людям деколи не хватає грошей і приходиться йти аж на зупинку назад, або до філармонії! Невже так тяжко поставити ще декілька. А від райлікарні і до Катіону немає жодного!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.