Близько ста хмельничан поміняли свої авто на нові в ПриватБанку

Програма для автомобілістів від ПриватБанку набирає обертів на Хмельниччині. Від початку року ПриватБанк викупив близько сотні автомобілів, які були у використанні. 86 з них – за програмою Traid-in, що передбачає заміну на нове чи новіше авто із доплатою. При чому доплата може бути оформлена як кредит.

– Умови в ПриватБанку з викупу та продажу вживаних автомобілів унікальні та прийнятні, як для продавців так і покупців, – відзначає керівник напрямку споживчого кредитування Ігор Бобко. – Незалежну оцінку автомобілів, які ПриватБанк купує, проводять на сертифікованих СТО, і ні в кого не виникає ніяких сумнівів щодо ціни, а широкий вибір нових авто робить програму Trade-іn популярною.

Автомобілі, які клієнти хочуть продати, оцінюються абсолютно безкоштовно. Ціна залежить від стану і комплектації авто та відповідає ринковій. Вартість автомобіля після викупу банком клієнт може отримати як готівкою, так і у вигляді передоплати за новий автомобіль, який можна вибрати на будь-якому майданчику ПриватБанку по всій Україні.

На сайті planetavto.com.ua представлено більше тисячі як нових, так і вживаних автомобілів в усіх областях України. Окрім цього, оцінити свого «залізного коня» можна самостійно, відвідавши розділ сайту «Хочу продати автомобіль». Також на сайті можна записатися на аукціон з вибраного авто та подати заявку на кредит. Рішення по ньому приймається банком протягом двох годин. А забрати автомобіль можна відразу ж після внесення авансу і підписання договору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.