Представники Хмельниччини привезли з чемпіонату України з вільної боротьби п’ять нагород

П’ять нагород з привезли з чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків та дівчат 1999-2000 років народження представники Хмельниччини, який проходив в Івано-Франківську.

Два чемпіонські звання здобули хлопці. Андрій Гика з Городка став найкращим у ваговій категорії 73 кг, чим порадував свого наставника В’ячеслава Пантелєєва. На першу сходинку п’єдесталу зійшов також хмельничанин Артур Березовський, якому не було рівних у ваговій категорії 66 кг.

DSC2

На жаль, їх переможний почин не змогли підтримати належним чином інші подоляни, що не дало змоги нашій юнацькій збірній піднятись вище 11 командного місця.

Дівчата у підсумку стали сьомими. У їх медальному доробку золото та срібло 13-річної Марії Киреї і Олександри Іщенко, що були найсильнішими у ваговій категорії 70 кг. ще одне срібло дісталося Дарії Сич серед дівчат вагою до 57 кг.

DSC1

Успішному виступу Артура, Марії, Олександри і Дарії, котрі тренуються в групі наставників Юрія Дячка та Сергія Басистого з Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді сприяла належна підготовка, здобутий досвід під час змагань як вдома, так і за кордоном. В поточному році вони ставали призерами міжнародних турнірів у Польщі, Словаччині. Бажаємо їм подальшого сходження до олімпійських вершин, примноження спортивних досягнень своїх уславлених борців-земляків.

 Віктор Флентін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.