В Олуйка взялися за хлібопекарів, котрі підвищили ціну

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України вбачає ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ «Агробізнес».

Про це повідомляє прес-служба облАМК.

У квітні ціни на хліб і хлібобулочні вироби підвищили СТ «Домашній хліб» (м. Красилів), ПП Білявець О.П. (Хлібопекарня  «Мамин хліб» (м. Красилів), ТОВ «Агробізнес» (м. Волочиськ).

ПрАТ «Славутський хлібозавод» підвищив ціни і на хліб масового вжитку.

Наразі триває дослідження підставності зростання цін на хліб і хлібобулочні вироби.

Раніше виробникам хліба Хмельницької області було рекомендовано вжити заходи щодо недопущення дій з ознаками недобросовісної конкуренції, зокрема, обов’язково зазначати кінцевий термін споживання/дату виробництва хліба та хлібобулочної продукції, а також унеможливити безпідставне зростання цін та створення штучного дефіциту на хліб та хлібобулочні вироби.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Олуйко і його контора – сборище хабарників. Тараненко, опублікуй дані облпрокуратури про порушені протягом останніх трьох років кримінальні справа за протиправні дії працівників облАМК

  2. Через декілька неділь ХОлуйко і його контору – сборище хабарників Антоніна Ягольник розгонить. Так,що готовте кандидатури наступні, та ідіть чи повзіть до якогось там козака,що створив свій люстраційний кагібенет замість на майдані для погодження. Ми із Кумом створюємл свій антимонополітіческий кабинет чи койкінет, не знаю, як його тепер назвати

  3. Запрошуємо на зустріч з Юлією Тимошенко. 9 квітня (середа) Майдан Незалежності початок о 18:00. Час встановити справедливість.

  4. Олуйко далі прі дєлах. Першочергово необхідно розібратись з олігархами державного та місцевого розливу. Підприємець займається господарською діяльностю без своїх людей у владі, а влада не створює проблем для їх діяльності. Вся біда українців від олігархів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.