Прус розпорядився, щоб виділили мільйон з резерву для постраждалих майданівців

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус підписав розпорядження про виділення з резервного фонду обласного бюджету на безповоротній ос­нові Хмельницькій обласній раді 1 мільйон 21 тисячу 349 гривень для надання грошової допомоги жителям краю – постраждалим учасникам та членам сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту.

Відповідний документ підписаний 1 квітня.

На черговій сесії облради 30 квітня планується затвердити Порядок виплати грошової допомоги постраждалим учасникам та членам сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту.

Нагадаємо, що сесія обласної ради виділила 860 тисяч гривень з резервного фонду обласного бюджету на підтримку сімей загиблих і травмованих під час Революції гідності, яка відбувалася протягом листопада 2013 — лютого 2014 років.

А саме – 500 тис. грн виділяється для п`яти сімей, які втратили свої годувальників під час Революції гідності. Ще 360 тис. грн отримають 17 сімей області, де є потерпілі під час подій у Києві.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Шановний Прус,хай простить красилівських людей Господь,але яку грошову ти допомогу отримав від Красилівського голови РДА Арсенюка Петра Івановича? Знаємо ,що в Арсенюка резевний фонд допоможе йому втриматись на посаді. Чи Ви можете,шановний губернаторе ,нам заперечити? Ганьба Вам як губернатору ! Ганьба від міста над случем Красилова!

 2. Прус – це бич Хмельниччини. Покарання від УДАРу для майдану і області.

  ВО Батьківщина попереджала майдан про Пруса і УДАР. Єдина партія разом з козаками, що виступила проти Пруса.
  Ми казали, що треба призначити Валерія Олександровича Лескова, Ми могли погодитися на Олександра Симчишина з ВО Свободи, але не людини, що не мала відношення до майдану і служила Партії регіонів..

  Ми казали, що не можна призначати таку людину як Прус, бо все провалить і все вже провалено.
  По районах і в обласнеій адміністрації керують регіонали. Посади продаються. Нічого не робиться.
  В людей наростає обурення. Ми зневірені.
  Люди шоковані бездіяльністю і тупістю нової ударівсько-регіонівської влади.
  Порятунок – це виграш Юлі на виборах Президента.

 3. Прус це людина Корнійчука О.О. народного депутата, голови обласного осередку партії Удар. Без його волі Прус не вирішує нічого, а тому питання треба ставити не перед Прусом, а перед Корнійчуком. А якщо знати хто такий Корнійчук то змін в Хмельницькій області нам не дочекатись.

 4. Запрошуємо на зустріч з Юлією Тимошенко. 9 квітня (середа) Майдан Незалежності початок о 18:00. Час встановити справедливість.

 5. ДОЛЮСТРІРУЄТЕСЬ,ЩО КРАСИЛІВ НА ЧОЛІ З АРСЕНЮКОМ ПІДНІМЕ ВСЮ ХМЕЛЬНИЦЬКУ ОБЛАСТЬ .І БУДУТЬ ВАМ СХОЖІ ПОДІЇ ЯК У ДОНЕЦЬКУ…ТУТ ПЛАНИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ВЖЕ НАПИСАНІ,,,

 6. Це найкраще, що міг зробити на посаді губернатора пан Прус, бо ми його на Майдані не бачили, не чули і не знали, що така людина взагалі є.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.