На Хмельниччині у березні інфляція зросла на 1,6%

На Хмельниччині у березні інфляція зросла на 1,6% порівняно з лютим.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Згідно з повідомленням, найбільше (на 10,9-15,8%) подорожчали цукор, фрукти та яйця. На 2,4-7,8% стали дорожчими риба та продукти з риби, овочі, продукти переробки зернових, рис; на 0,6-1,2% – масло, кисломолочна продукція, макаронні вироби, кондитерські вироби з цукру.

Водночас на 4-2,8% подешевшали молоко, сало, яловичина; на 1,8–0,3% – свинина, сметана, соняшникова олія, м’ясо птиці, сири.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,6%.

На 1,9% подорожчали одяг і взуття, у т. ч. одяг – на 1,4%, взуття – на 2,6%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива (на 0,7%) відбулося за рахунок підвищення цін на скраплений газ і плати за утримання та ремонт житла – на 2,9% та 3,2%, відповідно.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла подорожчали на 3,4%, а саме: меблі та предмети обстановки – на 3%, побутова техніка – на 7,4%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли (на 2,4%), що головним чином зумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції – на 3,8%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 5,7% пов’язано зі зростанням цін на паливо та мастила – на 11,3%, автомобілі – на 9,2%, вартості перевезень залізничним транспортом – на 4,5%.

Через подорожчання туристичних послуг (на 8,5%) і аудіотехніки, фотоапаратури та обладнання для обробки інформації (на 7,8%) ціни у сфері відпочинку та культури зросли на 3,3%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.