Головний фінансист: в обласному бюджеті-2014 уріжуть майже 100 млн. грн видатків

Директор департаменту фінансів Хмельницької ОДА Сергій Пенюшкевич повідомив, що під час внесення змін до обласного бюджету 2014 року планується зменшення видатків на 97,5 млн. грн.

Про це він зазначив на сьогоднішній колегії облдержадміністрації.

За його словами, основний секвестр бюджету відбудеться по субвенції з державного бюджету – мінус 59,6 млн. грн, галузях соціально-культурної сфери – зменшення становитиме 30,8 млн. грн.

“Зокрема, у зв’язку із припиненням запланованого підвищення з 1 липня та 1 жовтня поточного року розміру мінімальної заробітної плати (заморожено на рівні 1218 гривень – НГП) і розміру посадового окладу працівника І-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки (заморожено на рівні 852 гривні -) передбачається зменшити видатки департаменту охорони здоров’я ОДА – на 13,3 млн. грн, департаменту освіти і науки – 12,7 млн. грн, управлінню культури національностей та релігій – 1,4 млн. грн”, – зазначив Пенюшкевич.

Разом з тим, на черговій сесії облради 30 квітня планується розподілити вільні лишки на суму 61,2 млн. грн.

Головний фінансист Хмельниччини пояснив, що ці кошти спрямовуються на вирішення гострих і невідкладних питань соціально-економічного розвитку області за двома напрямами: погашення кредиторської заборгованості, що утворилась станом на 1 січня цього року у розмірі 17,2 млн. грн;  збільшення призначень головним розпорядникам коштів обласного бюджету на загальну суму 44 млн. грн.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.