Газетярі “Подільських вістей” влаштували антирейдерський флеш-моб під облрадою – ФОТО, ВІДЕО

Колектив газети Хмельницької обласної ради і облдержадміністрації “Подільські вісті” провів попереджувальний протест проти кадрових призначень своє видання, які готуються під егідою керівника фракції ВО “Батьківщина” облради Івана Гладуняка.

Це відбулося сьогодні під стінами облради.

Журналісти тримали плакати з написами “Руки геть від редакції”, “Гладуняк. залиш нас у спокої”, “Ні – рейдеру”.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

На думку журналіста ПВ Валерія Грошка, рейдерське захоплення газети збіглося у часі з проведенням президентських виборів, що може вплинути на волевиявлення громадян.

“Ми створили страйком і вдаватимемося до різних протестних акцій. Якщо виникне потреба, звернимося до наших читачів, яких нараховується до 60 тисяч, і закличемо їх приєднатися до нашої демонстрації”, – зазначив він.

Пан Грошко зауважив, що зацікавленою особою у дестабілізації роботи комунального ЗМІ виступає депутат від ВО “Батьківщина” Іван Гладуняк. Він просуває на посаду головного редактора свою протеже Тетяну Колісніченко.

“Якщо таке станеться, що депутати більшістю голосами підтримають Колісніченко на посаду редактора, колектив “Подільських вістей” не допустить її до робочого місця”, – додав газетяр.

[P8_F4EUZt3E]

Водночас депутат Іван Гладуняк на сесії облради заявив, що після виборів ініціюватиме фінансову перевірку “Подільських вістей”. Зокрема, у 2012 році з обласного бюджету комунальній газеті виділялося 300 тисяч гривень (100 тисяч не пропустило казначейство), у 2013 році – 190 тисяч.

“За 99 тисяч гривень “Подільські вісті” виконали ремонт шостого поверху. Я хочу знати, чи затверджувався кошторис витрат цього ремонту. Адже маю інформацію про завищенння вартості виконаних робіт. Так, ремонт туалету площею 1 кв. м становив 40 тисяч гривень. У той же час редакція газети придбала автомобілі “Хюндай” і “Ниву” та дві квартири. Обов’язково з цього приводу підготую депутатський запит до фінансової інспеції області”, – наголосив Гладуняк.

Як писав НГП, перепетії довкола газети “Подільських вістей” розпочалися після просування на посаду головного редактора бютівки Тетяни Колісніченко. Однак президія облради зняла з порядку денного сесії це питання, оскільки порушені строки подачі кандадатури на розгляд.

Довідка НГП. 12 вересня 2013 року на сесії обради 70-річного Йосипа Ядуху, який екс-голові Хмельницької ОДА Василю Ядусі приходиться рідним дядьком, було призначено редактором обласної газети “Подільські вісті”.

У квітні 2014 року він написав заяву на звільнення. Тимчасово виконувачем обов’язків редактора був призначений Петро Лічман, який до цього працював на посаді заступника редактора ПВ.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Нехай Тетяна буде головним редактором! Розумна жінка і ніколи не буде владі догоджатти! Молодець!

  2. Не буде догоджати? А зараз вона що робить? Якби була позапартійною,за неї б гладуняк так жопу не рівні би. А вона їхня,це всім зрозуміло. Ніхто не говорить журнал вона чи розумна,а те що прихвостень вона-це факт і дуже,дуже противна. Лічман не красавєц,але чомусь в цей раз він до вподоби більше. Вона має роботу-нехай не лізе.

  3. Вона має роботу – хай не лізе це фіговий аргумент. Коломойський тоже був не безробітний, але для пользи справи очолив область і вон Днєпр сьогодні приклад для усього сходу. Ви так реагуєте бо “жалко жопи” тих, хто десятки років формував у вас рабське мислення? Чи все таки подумайте про ситуацію взагалі а не про то, шо когось жалко.

  4. Коли це кодло вже роздержавлять!? Хай самі собі заробляють на хліб.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.