Гонка за редакторське крісло “Подільських вістей” спричинила скандал – ВІДЕО

На посаду редактора редакції газети “Подільські вісті” претендує одразу двоє кандидатів.

Офіційно обласна влада виносить на сесію, яка відбудеться 30 квітня, кандидатуру депутатки від ВО “Батьківщина” Тетяни Колісніченко, яка нині очолює медіа-корпорацію “Є”. Від “Подільських вістей” сьогодні на редкрісло заявився тимчасово виконувач обов’язків редактора “Подільських вістей” Петро Лічман. Він привів близько 20 журналістів на засідання бюджетної комісії облради, яка розглядала це питання.

З критикою діяльності провладного ЗМІ виступив керівник фракції ВО “Батьківщина” Іван Гладуняк. За його словами, “Подільські вісті” протягом останніх чотирьох років перевагу газетного майданчика віддала тодішній партії влади та її представникам. Публікації опозиційних партій та депутатів облради, котрі уособлювали ці сили, не розміщувалися.

У бютівця також з’явилися сумніви щодо фінансової діяльності газети. Гладуняк заявив, що ініціюватиме перевірку під егідою фініуправління на предмет ефективного використання коштів керівництвом комунального ЗМІ.

[iY-OgvImUrM]

Т.в.о редактора ПВ Петро Лічман різко відреагував на закиди Гладуняка. Він знову, як на недавній зустрічі з Тимошенко, нагадав, що бютівець має особистий інтерес до комунального майна, яким нині розпоряджається газета. Під вигуки “Ганьба!”, “На тобі крові багато” Лічман намагався “затролити” Гладуняка.

[Et7rKOhrCEM]

На думку Тетяни Колісніченко, газета “Подільські вісті” потребує сучасного менеджменту і наповнення журналістських матеріалів. Вона пообіцяла не звільняти колектив газети і порадила задуматися про нову якість видання.

[G7-TrVV3a4E]

Голова обласної ради Іван Гончар зазначив, що, оскільки “Подільські вісті” має комунальне підпорядкування (вважається газетою облради і облдержадміністрації – НГП), тому кадрове призначення повинні вирішувати депутати облради.

Нагадаємо, що 12 вересня 2013 року на сесії обради 70-річного Йосипа Ядуху, який екс-голові Хмельницької ОДА Василю Ядусі приходиться рідним дядьком, було призначено редактором обласної газети “Подільські вісті”.

У квітні 2014 року він написав заяву на звільнення. Тимчасово виконувачем обов’язків редактора був призначений Петро Лічман, який до цього працював на посаді заступника редактора ПВ.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 67

 1. Воробей тобі для чого? Нехай собі літає. Мова про інше,як багато продажних шкур. Нічого не змінюється в цьому житті. Жаль . Колєсніченко це не дай бог нікому,вона лиха на весь світ,гонорова не там,де треба. Прям вона все зробила. А чого не згадала свій колектив? Який вже молиться,щоб пішла пошвидше і подалі. Це вони все робили. Одна людина нічого не вартує.

  • Шановний (чи не шановний, важко сказати) Славик. Ви в якості кого так патетично пишете від імені колективу, який “молиться,щоб пішла швидше”? Ви в тому колективі працюєте? Тоді ви – провокатор і брехун. Ви там не працюєте, а лише передаєте чиїсь плітки – тоді ви, знову ж таки, провокатор, брехун і базарна баба. Якщо ви забули або ніколи не знали, що таке відповідальність за поширення недостовірної інформації та наклеп, то мушу вам про те нагадати. Хоча б як член того самого колективу, на який ви так бездумно посилаєтеся.

   • Невже у колективі завелася тварюка? Хто ж, цікаво, так молиться, щоб вона пішла? Впевнена, що у колективі таких немає. Хіба… десь одненьке пригрілося

 2. Вона позапартійна? А від батьківщини депутатка? Нехай не бреше. Чого тоді іі захищає так гладуняк? Дайте колективу вирішити хто буде,народ не стадо. Прислухайтеся. Ярмоленчани молодці! Не відступайтеся! Всі кричали,що голос людей це важливо,а вони знову за своє. Тільки пікети!

  • Ото грамотії у тих смердючих вістях працюють! ЛесЮ, Ярмолинці!!! Стільки років працюєш у цьому домі пристарілих і ще не вивчила назви райцентрів області. Чи вони вам усім цікаві лише тим. що там можна дань з господарств збирати? Та після вас уже як танк прохав, – усе вигрібаєте! ВАС УСІХ ДО ОДНОГО ТРЕБА ЗВІЛЬНИТИ!

 3. Що приплітаєте? Ярмоленці і газета це різні речі.

  • Та не ярмоленчани, а ярмолинчани. І до чого тут це? Нового редактора призначають, щоб змінити газету, щоб вона стала кращою, цікавішою. А колектив, що з усього видно, не хоче ніяких змін. Бо їм так добре – сидіти, протирати штани і писати статті на сторінку ні про що. Вони не хочуть змін, бояться, що їх змусять працювати. А своє справжнє обличчя колектив показав навіть на цьому сайті, у злих коментарях.

 4. Сам плетеш,а я знаю,що говорю. Дивись телевізор. Ярмоленчани так само не хотять нового голову,як в газеті депутатку. Я говорю за те,що всіх нова влада призначає,а людей за людей не рахують. Плюють їм в очі,не слухають їхньої думки.

  • Ти хоч сама зрозуміла, що проблеяла? Та ваш туалетний папір скоро закриють нафіг, якщо ви не змінитеся! А кому мінятися, якщо ви всі пліснявою вкрилися? Старигани смердючі! Газета ваша – це справжній висер хворої уяви!

 5. Тепер зрозумів,я за думку людей! Губер щось таке розпочав,тихий,тихий,а мутний.

 6. Оце ж правильно! Газета – власність не колективу, а територіальної громади.Обласні депутати – її уповноважені, отож вони нехай і вирішують, кого тим редактором призначати.
  А якщо між цими двома сварка (бо вони, видно, обоє – рябоє), то треба знайти когось третього, навіть з іншої області!

 7. О да! Вона дуже “нормальна”, сувала свій ніс куди треба і не треба,і до цих пір лізе не в свої справи. Тетяно! Задумайтесь над своєю поведінкою,той,хто копає,сам попадає.

 8. Закрийте всі газети і телебачення,все рівно брехню пишете!

 9. Я все думаю, чого ця ваша газета така тупорила? А коли побачив, хто її робить, усе стало на свої місця – таке старьё іншого продукту видавати не може. Дом престарілих(((((
  А лічман звичайно, спробував лєвих грошей, тепер з рук посаду не відпустить. Це ж скілька накрасти! А скільки поза касою плалять!!!

 10. Ці ганебні “Подільські вісті” взагалі б закрити – у тому вигляді, в якому вони існують нині. Це видання – відстій, нафталін. Журналісти пишуть, як старі діди. Жодного уявлення про сучасну журналістику. Ніби не на цій планеті живуть, ніби не в цьому столітті. Кров тієї газети й тих газетярів чистити – не перечистити. Суцільне болото впереміж із самогоном. Колесніченко могла б, звісно, як мудра, інтелектуальна особистість навести там лад. Та їй, можливо, краще щось своє “заварити” з чистого аркуша, бо в тих ПВ революцію робити – собі дорожче. Тим нездарам до її рівня все одно не дотягнутися. Їй для її можливостей свіжа кров потрібна.

 11. Вірно, Олексію. Тетяна з її інтелігентністю в тому болоті захлинеться: п”янь, рвань, старьё і хамло. Таким є обличчя колективу ПВ. Тому вони її й бояться.

 12. Якщо пані мудра, вродлива, незалежна, на неї вішають різні брудні ярлики. Так було завжди. Той, хто вішає, ніколи таких ярликів для себе в житті не дочекається, бо на нього ніхто взагалі жодної уваги не звертає. Він просто боїться втратити свій маленький стільчик у колишньому Радянському Поділлі. І боїться дуже, що хтось прийде і те “бадилля” викорчує. Не важливо ХТО саме. А сучасний керівник із сучасними поглядами для них – найнебезпечніша загроза. Бо пишуть ці люди по-старому, працюють по-старому. Те “бадилля” взагалі-то давно треба прибрати. Так само, як і місцеве телебачення із жахітливими нав’язливими танцями дітлахів. Такий медійний ідіотизм ніде вже не побачиш. Лише в нашій бідолашній області.

 13. Насправді коріння ситуації – на поверхні. Співіснували собі люди в газеті десятки років, плели інтриги, гризлися під крилом 70-річного дідугана. І раптом об’єдналися в інквізицію проти колеги – загрози їхньому примарному спокою. І модне слово “рейдерство” тут ні до чого. Тож, перше. Ними керує елементарний страх: а що як їх раптом нафіг викинуть? Куди їм податися? Хто їх візьме? Друге. Ними керує проста заздрість, судячи з брудних коментарів. Та насправді це вони, поливаючи помиями Тетяну, мають вигляд нікому не потрібних, нереалізованих, нещасних створінь.

 14. Все вірно, Олексію. Але думаю, керує ними не лише страх, а ще й Лічман, який спить і бачить себе редактором. Якщо його залишать, газета справді згине. Бо такий непотріб, як ПВ вже давно ніде не друкують. Хіба що в райцентрах. То тоді нехай задовольняться й таким бюджетом, як у районці.

 15. І ще одне.Ссправді дуже гидко було читати коментарі, з якими накинулася на Тетяну ця “журналістська еліта, яку знають в усій Україні”))))))))))))))). От вам і ваша ціна, писаки! ГАНЬБА!!!

 16. А мені Тетяну шкода. Як вона піде у те болото, між тих старих пердунів, які тільки й знають, що глушити самогонку і збирати “мито” по господарствах, між имх базарних бабів, що аж зубами скрегочуть від заздрощів до її вроди, розуму та інтелігентності (варто лише подивилися, як вона спокійно реагувала на той шабаш, який влаштувала на засіданні ця, так би мовити, “журналістська еліта, відома на всю Україну”)?.

 17. Правиль, треба звільни усіх, і набрати новий колектив, стільки раз хотіла попасти у газету працювати, куди не підеш – зайнято, а в ПВ сидять, ті яким давно пора на лавочці під будинком “світські” побрехеньки збирати! Молоді дорогу, а в старших є пенсія! Є газети районки набагато кращі, інформаційні, де більше дізнаєшся про новини області ніж з обласної газети! візьмемо Шепетівку, Славуту, Кам’янець!

 18. Потім говорять молодь ледача, не хоче працювати, оступіться і побачите результати! Сором би мали!

 19. Найнепривабливіше в тій некрасивій історії те, що затріпали добре ім’я чудової журналістки. І хто? Підстаркуваті знедари. Та ще й пішли галасливим фронтом по центральних порталах, скаржаться у спілку. Тетяна – давно заслужений журналіст України. Факт її талановитості раніше нікому з цих “обурених” доводити не треба було. Про її творчі та ділові якості знали всі. А тепер поливають її брудом… Та відірвіться вже від свого корита! Знайдіть в собі мужність визнати свою неузгодженість із часом, архаїчінсть підходів до газетної справи!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.