Облрада поки не чіпатиме Лічмана і Ко

Питання із заміни головного редактора комунальної газети “Подільські вісті” відкладається на невизначений термін.

Це стало відомо на засіданні президії обласної ради.

За словами голови ради Івана Гончара, під час формування проектів рішення порядку денного чергової сесії була порушена процедура, яка унеможливлює розгляд окремих кадрових призначень, зокрема, обрання бютівки Тетяни Колісніченко на посаду головного редактора ПВ.

“24 квітня цього року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких актів України у зв’язку з прийняттям законів України «Про інформацію» та «Про доступ до публічної інформації». Цей Закон усунув окремі правові колізії, що існували у законодавчому полі. Так, внесені зміни і до статей 55 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Ці зміни чітко визначають, що проекти актів органів місцевого самоврядування оприлюднюються в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації» (тобто не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття). Це та деякі інші норми унеможливлюють винесення на розгляд на пленарному засіданні двадцять третьої сесії питань, які були оприлюднені пізніше визначеного терміну”, – пояснив керівник облради.

Нагадаємо, що це кадрове питання викликало жваву дискусію на засіданні бюджетної комісії облради. Членам комісії не вистачило одного голосу, щоб підтримати Колісніченко.

Довідка НГП.12 вересня 2013 року на сесії обради 70-річного Йосипа Ядуху, який екс-голові Хмельницької ОДА Василю Ядусі приходиться рідним дядьком, було призначено редактором обласної газети “Подільські вісті”.

У квітні 2014 року він написав заяву на звільнення, однак рішенням сесії облради залишається поки що не звільнений.

Тимчасово виконувачем обов’язків редактора був призначений Петро Лічман, який до цього працював на посаді заступника редактора ПВ.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. ЯДУХУ Йосипа треба вернути редактором а його ЛАРІСКУ замом і все буде ніштяк!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.