Звільнили одіозного голову Красилівської РДА

Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звільнив Петра Арсенюка з посади голови Красилівської райдержадміністрації.

Відповідне розпорядження підписане 30 квітням.

Нагадаємо, що пан Арсенюк очолював районну організацію Партії регіонів та запам’ятався неоднозначним керівниицтвом із земельними скандалами.

Наразі на Хмельниччині продовжують працювати троє голів РДА, які призначалися при Партії регіонів: Теофіпольського, Славутського, Старосинявського районів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 45

 1. Того романюка разом з арсенюком в рассею.До яника.

 2. Поживем побачим!!!

  • ви Вже пожили в своє удовлетворениє.І керували в своє удовольствіє. Досить! Красилів достойний мати ПОРЯДНИХ,ДІЛОВИХ,З ВИСОКИМИ МОРАЛЬНИМИ ЯКОСТЯМИ КЕРІВНИКІВ .

   • ПРАВДУ КАЖЕ АНОНІМНИЙ: КРАСИЛІВ ПОВИНЕН МАТИ ВИСОКОПОРЯДНИХ, ДІЛОВИХ, З ВИСОКИМИ МОРАЛЬНИМИ ЯКОСТЯМИ КЕРІВНИКІВ. НА ДАНИЙ ЧАС В РАЙОНІ ТАКИМ Є ДИРЕКТОР КРАСИЛІВСЬКОГО АГРЕГАТНОГО ЗАВОДУ ПЕТРО КОРОЛЮК. ВІН ЄДИНИЙ НА ВСЮ ОБЛАСТЬ ЗАЯВИВ, ЩО ГОЛОВА ОДА ЯДУХА ТА ЙОГО КОМАНДА ЗОВСІМ НЕ ПРИДІЛЯЛИ УВАГИ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЧЕРЕЗ ЩО ВОНА ВКРАЙ ЗАНЕПАЛА, ЧОГО НЕМАЄ НА ЗАВОДІ, ЯКИМ ВІН КЕРУЄ. ТУТ НАЙВИЩА ЗАРПЛАТА І ВИПЛАЧУЄТЬСЯ БЕЗ ЗАТРИМКИ. ВІН, ЯК ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ, РЕГУЛЯРНО ВИСТУПАЄ НА ОБЛАСНИХ СЕСІЯХ, ОБСТОЮЮЧИ ІНТЕРЕСИ РАЙОНУ І СВОЇХ ВИБОРЦІВБ. НА ОДНІЙ ІЗ СЕСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ ВІН ПОСТАВИВ РІШУЧУ ВИМОГУ ПЕРЕД МІСЦЕВИМ КЕРІВНИЦТВОМ НЕГАЙНО ЗАЙНЯТИСЯ РЕМОНТОМ ДОРІГ, ОСОБЛИВО В РАЙОНІ АГРЕГАТНОГО ЗАВОДУ ТОЩО. КОЛИ Б ЙОГО ПРИЗНЧИЛИ ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЧИ ОБРАЛИ ГОЛОВОЮ РАЙОННОЇ РАДИ, ТО ВІН НАВІВ БИ ПОРЯДОК В РАЙОНІ І В ПРОМИСЛОВОСТІ, І НА СЕЛІ, І В ОСВІТ, І В МЕДИЦИНІ БЕЗПОРЯДКИ В ЯКІЙ ВІН ПОСТІЙНО ВИКРИВАВ І ВИКРИВАЄ, І ЗАХИСТІ ПРАВ ВСІХ ЛЮДЕЙ.

    • ПРОСТО ХТОСЬ ДУЖЕ ПОСМІЯВСЯ НАД КОРОЛЮКОМ. ПИСАВ ПИСАКА СЛУШНУ ПОРАДУ І РЕГОТАВ ВІД НАПИСАНОГО.ХА-ХА

 3. Так, ніхто не заперечує, що Королюк професіонал, але чи порядний і патріот – це велике питання. Федченко зробив дорогу біля свого тракторного парку по вулиці Гайдара – не словами а ділом показав як потрібно працювати керівникам підприємств. А побалакати на сесіях великого зусилля не потрібно, попіаритись заради власного задоволення. А де реальні справи?

  • Тільки Федченку можна довірити Красилівський район!Будьмо мудрими,давайте будемо думати про майбутнє наших дітей.Бо ми живем ,дальше жити нашими дітям,онукам.Федченко ПОРЯДНИЙ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.