За опалювальний сезон тепловики області наплодили 117 млн. грн боргів

Борг за спожитий природний газ (за опалювальний сезон) підприємствами комунальної теплоенергетики Хмельницької області становить 117 млн. грн.

Про це заявив начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Петро Махнюк на колегії облдержадміністрації.

За його словами, найгірша ситуація у Полонному, де місцеві тепловики розрахувалися на газ на 46%, а підприємство “Шепетівка Енергоінвест” спромоглося розрахуватися на 6,7%.

Крім цього, збільшилися борги бюджетних організацій. Борг підприємств, які фінансуються з державного бюджету, становить 2,1 млн.грн., місцевих – 13,7 млн.грн.

“Що стосується населення області, то на початок квітня воно боргує майже 50 млн.грн. Своєчасна сплата споживачів за надані послуги – це гарантія отримання і газу і якісних послуг теплопостачання”, – наголосив Махнюк.

Він додав, що зі свого боку держава не виконала зобов’язань, зокрема, не відшкодовала пільги і субсидії у розмірі 7,1 млн.грн., різниці в тарифах – 77,4 млн.грн.

 

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. До вимушено непрацюючих осіб мають належати громадяни України, які протягом 2010-2013 років були звільнені з роботи саме з державних бюджетних установ за п.1 ст.40 КЗпП України, у зв”язку із так званими реорганізаціями, ліквідаціями і т.п. бюджетних установ. В дійсності, ліквідація – це заміна державною установою кода ЄДРПОУ, але ця заміна дозволяє звільнити з роботи будь-якого працівника. Оскільки трудові права таких осіб дійсно постраждали від держави за президента Януковича, то на таких осіб мають розповсюджуватися пільги по оплаті жилкомпослуг, якщо особа є непрацевлаштованою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.