Активіст “Майдану”: яке місце губернатора Пруса опалене революцією? – ВІДЕО

Член хмельницької Ради “Майдан” Алім Міщук висловив обурення щодо непрозорої кадрової політики нового керівництва Хмельницької ОДА.

Про це сьогодні він заявив на зустрічі з Головою Люстраційного комітету України при Кабінеті міністрів Єгором Соболєвим.

“Призначили 11 голів райдержадміністрацій. Я розумію, що має бути партіот або спеціаліст. А що тоді робити, коли не має ні першого, ні другого? З них усіх, можливо, двоє спеціалістів і четверо партіотів”, – вважає він.

За словами Міщука, аграрним заступником голови ОДА призначений колишній член Партії регіонів Володимир Кальніченко.

“Ради “Майдан” направила близько 20 рекомендацій на голову ОДА Леоніда Пруса щодо потенційних кандидатів на заміщення вакантних посад у структурі обласної влади. Губернатор відвповів письмово, що врахує наші рекомендації. Насправді ж до наших пропозицій ніхто не дослухається”, – зауважив активіст.

[he1zddOSrBA]

“Свого часу Сашко Симчишин (свободівець, нині перший заступник голови Хмельницької ОДА – НГП) мені говорив: “Аліме, люди, котрі приходять до влади, повинні бути опалені революцією”. Я його зараз запитав: “А яке місце опалене в нашого губернатора? Ніяке. А яке місце опалене у його заступника Кальніченка? Ніяке”. І сьогодні колишній регіонал вітається зі свободівцем. Так не можна”, – наголосив пан Міщук.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. А яке місце опалене в Аліма? Чи Королевська затушила щось, а може навпаки-підпалила! Може так Алім злий, бо сам хоче на Волочиську районну адміністрацію та відчуває що пролітає? А треба спитати, чого так саме на той район, чи не тому, що там його власне підприємство?! яке до речі не зовсім економічно ефективне, і мабуть таким способом хоче його підтягнути. До речі, якщо бізнес не витягує, то як район зможе?

  • fbvrf, не нагадуйте мені про Наташу,хоч в політичному проекті ні ГО “Підприємці Поділля” ні я з нею не були-працювали як з головою комітету ВР по підприємцях.А Волочищина-моя мала Батьківщина і свої не великі інвестиції я вніс сюди. Покажіть мені “ефективне” підприємство на селі, яке не залізло державі тобто людям в кишеню- хитро будувати свій бізнес за рахунок інших.Район не треба “витягувати”-треба забезпечити прозору роботу бізнесу без обкладання даниною та відповідальну поведінку чиновників перед людьми.Думаю-вийде.

 2. Прус цюлується і з красилівським Арсенюком.Бачили б ви ці лобзанія.Таке мненія ,що найкращі і найблищі друзі.Позор Прусу.Як на Красилів,то Прус ше не знає хто є Арсенюк.Но пройде время взнає.Но буде пізно.По Красилові слухи давно ходять шо Прус для Красилова не сприйнятий як керівник області.Ніхто.

 3. На мою думку, той хто говорить про непрозорість має видавати правдиві факти, а не клеймити людей членством в партії регіонів. Хочеться чути правду, особливо від активістів майдану, люди вам довіряють!!! Кальніченко ніколи не був членом партії регіонів, він був і є членом Аграрної партії України згідно свого фаху. Подавайте правдиву інформацію виступаючи перед людьми

 4. Алім – ти МУДАК!

  • Лабазюк,від тебе -це комплімент. Люби Україну,не хитруй -і спи спокійно. Хіба це не просто ?

  • “Лихослів’я — щирість гадюк.” – французький журналіст, драматург і романіст Адріан Декурсель.

 5. Лисина, ти що не бачиш ?

 6. Шо за дурна українська звичка цькувати людей. Дайте тому Прусу попрацювати. Може в нього душа опалена революцією звідки ви знаєте. Аби добро робив і не робив зла. А люди будуть слідкувати. Одні вміють воювати, інші керувати, не завжди і одне і друге. А той шо хамить видно не дуже розумна людина.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.