Хмельницька міліція просить громадян не вступати в контакт із шахраями

Начальник хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук просить хмельничан не говорити з незнайомими людьми та уважніше ставитися до своєї безпеки.

Про це сьогодні він сказав на сесії міської ради.

Шахрайство, крадіжки та наркоманія – саме такі основні проблеми міста бачить  головний міліціонер Василь Птащук. Він каже, що не дивлячись на те, що правоохоронці протидіють цьому, викорінити ці питання практично не можливо.

«Можна довго говорити по кожному випадку крадіжки чи шахрайства окремо, але хочу звернутися до хмельничан, щоб уважніше та обережніше ставилися до своєї безпеки. Не говоріть з незнайомими людьми, не відчиняйте двері кому попало та в будь-якому підозрілому випадку звертайтесь до міліції», – сказав міліціянт.

Особливо гостро сьогодні стоїти питання продажу-купівлі речей через Інтернет. Часто людей просять вказати номери своїх рахунків та коди до них, що є основним показником шахрайського наміру. Птащук каже, що ніколи і нікому не надавайте своїх персональних даних, якщо того не потребує відповідна інстанція. Рекордна сума, яку хмельничани перерахували шахраям – 39 тисяч гривень. Не останньою проблемою залишається наркоманія серед підлітків.

«Сьогодні вже з’явилися такі препарати, які ще не внесені до переліку наркотичних засобів, а, насправді, вони мають дуже сильну наркотичну дію. Підлітки вживають ці засоби, а ми не можемо притягнути їх до відповідальності», – розповів начальник МВ УМВС України в Хмельницькій області.

Окрім вживання наркотиків, у Хмельницькому ще й працюють лінії збуту цих засобів. Популярний наркотик – конопля, яку також тут й вирощують. Сьогодні вже перекрито 42 лінії продажу наркотичних засобів і накладено арешту на понад два мільйони гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.