Стебло розповіла, як при попередниках зменшувалася корупція

Заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Леся Стебло проаналізувала стан дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади області.

Це відбулося на сьогоднішньому засіданні колегії облдержадміністрації.

“Аналіз статистичних показників вчинення корупційних діянь державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування Хмельницької області  свідчить про те, що в порівнянні із 2010 роком, тобто останнім роком чинності Закону України “Про боротьбу з корупцією”, ситуація у 2011 – 2013 роках значно змінилася”, – зазначила вона.

За її словами, якщо у 2010 році правоохоронними органами було складено 146 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, з них 21 – щодо державних службовців і 92 – щодо посадових осіб місцевого самоврядування, то вже у 2012 році – 71 протокол, з них 6 – щодо державних службовців і 11 –  щодо посадових осіб місцевого самоврядування, у 2013 році – 69 протоколів, з них  6 – на державних службовців і 11 – на посадових осіб місцевого самоврядування.

У I кварталі 2014 року – 21 протокол, з яких 2 – на державних службовців і 6 – на посадових осіб місцевого самоврядування.

“Як бачите, в період чинності Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” кількість виявлених правоохоронними органами корупційних правопорушень в регіоні зменшилася у 2 рази, а кількість державних службовців, що їх вчинили – зменшилася у 3 рази, а посадових осіб місцевого самоврядування – у 6 разів”, – відрапортувала Стебло.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. А за підтримки Батьківщини ця ситуація буде ще більше покращуватися.

  2. это Стебло аппарат так подготовил)))

  3. А якщо і підготували ,то що ? Ви попрацювали? Вони попрацюють,всі рвуться до крісел. Клюс-головний люстратор пихає свого сина в обласну раду. От і вся люстрація!

    • 100 відсотків дурдом. З Клюса такий люстратор…. Його самого люструвати потрібно. При всіх і всі лизав і був на посадах. Люди від нього вили

  4. це, вибачте, повний ….єц…
    Майдан в шоці

  5. Это не меньше давать стали ,это меньше ловить стали.В бизнесе уже много лет,как требовали и брали- так и требуют и берут взятки по сегодняшний день.Ничего не поменялось.

  6. Добротний аналіз, видно що люди які його робили вже не перші зуби на таких довідках з’їли. Правда те що його озвучувала тільки-но призначена Леся це напевне не правильно. Але це таке, крила ростуть швидко.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.