Бюджетникам Кам’янця-Подільського урізали фінансування

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради значно скоротили витрати на утримання бюджетної сфери міста.

Таке рішення прийнято на черговій сесії 29 квітня, пише сайт “Вже інфо”.

Найбільше зекономлять коштів на освіті, здоров’ї, культурі та соціальному захисті.  А саме – на охороні здоров’я цьогоріч зекономлять 1 млн. 495, 6 тис грн. з них на оплаті праці медичним працівникам – 926, 26 тис. грн. Фінансове урізання торкнеться поліклінік та амбулаторій, загальних і спеціалізованих стоматологічних поліклінік, центрів первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та ін.

Водночас за рахунок перерозподілу коштів по загальному фонду в Управлінні охорони здоров’я збільшиться загальний обсяг видатків на суму 98, 458 тис. грн.

Управління освіти і науки не дорахується 4 млн. 461, 5 тис грн., з них на оплаті праці зекономиться 3,2 млн.гривень. Інші кошти зекономляться за рахунок скорочень витрат дошкільних закладів освіти, школи естетичного виховання дітей, утримання та навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Очільниця Управління освіти і науки Світлана Старченко, зазначила, що від січня це уже третє скорочення бюджету галузі і вже практично нема на чому економити.

“Навіть якщо усі вчителі підуть у вимушені відпустки на два тижні за свій рахунок – не назбирається відповідної суми, а про скорочення не може іти мови, адже за останні три роки ми скоротили 140 працівників. До того ж ремонти класів та продовжені години практично уже лягли на батьківські плечі”, – зазначила вона.

На 358,4 тис грн зменшиться загальний обсяг видатків департаменту соціального захисту населення. Видатки скоротятться за рахунок субвенції на надання пільг з послуг зв’язку, компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ін. Також зменшаться видатки на територіальні центри соціального обслуговування «Довголіття» та «Надія».

Довідка НГП. Скорочення витрат відбулося у зв’язку зі змінами до Держбюджету, які ВР ухвалила 27 березня. Зокрема, Кам’янцю-Подільському, згідно з цими змінами, потрібно було “врізати” міський бюджет на понад 7 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.