Лескова вже не судять

Вищий адміністративний суд України зняв обвинувачення з екс-секретаря Хмельницької міської ради Варелія Лескова щодо незаконного обіймання одночасного двох посад.

Про це він сказав на сьогоднішній сесії міськради.

Майже два роки тому депутатам-регілоналам Кольгофер та Собко не сподобалось те, що Валерій Лєсков обіймає дві посади одночасно – секретаря міської ради та голови партійної організації. Вони подали на нього до суду щодо незаконного обіймання двох посад. Таким чином, в міру обставин, права рука мера Валерій Лесков подав у відставку.

«Було чотири засідання суду ще до революції, а нещодавно на останньому засіданні суд на кінець-то прийняв моральне рішення, щоб не було президента на всю Україну. Адже людина ходила на роботу, виконувала свої обов’язки, ставила підписи і тут на тобі в суд на неї подали… Тому суд прийняв рішення на мою користь», – сказав під час сесії міської ради Валерій Лесков.

Він також наголосив, що попередні суди були замовні, а їхні рішення незаконні.

Тепер «депутатсько-бютівська» команда міської ради подає звернення до вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, які висували Валерію Лескову незаконні та підкуплені рішення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. вертаються алкаші таким як Лесков давно місце в тюрмі а Мельник разом з Гладуняком спиздили гроші на дорогу з вул.Пушкіна до Прибузькоі.Ганьба цим керівникам.А ви голосуйте за цих підарасів і алкаша.

    • Ніби то ти не знаєш шо на дороги гроші вкрав Янукович. Ти з тої компанії, чи може заправку маєш куди ми тобі за дороги платимо а ти крадеш і не віддаєш гроші за дороги. Злодій завжди кричить голосніше всіх.

    • Хмельничани мудрі і голосуватимуть за Батьківщину і тих, хто боровся, тримався і вірив, зокрема і Лєсков.

  2. Не надо оскорблять людей, те, что воровали уже давно в бегах. А человек наконец получил возможность защитить свою честь и єто єго право.

  3. Валерій Лєсков постраждав при владі Регіонів і цілком чесно відновити своє добре імя тоді, коли Батьківщина знову при владі.

  4. Виберуть Тимошенко і будуть в нас дороги, зарплати і добробут, а якщо ні, то буде те саме, що до Майдану. НЕ дай, Боже!

  5. Валерій Олександрович молодець, не зря ж йому довіряє і сама Тимошенко. Вся команда Батьківщини в Хмельницькому хороша і впевнено досягає поставлених цілей. Лєсков своє виграв, на черзі чекаєм перемоги на виборах леді Ю,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.