ЦНАПи не вирішили до кінця питання реформування адмінпослуг – ОДА

Центри надання адміністративних послуг не вирішили до кінця питання реформування адмінпослуг.

Про це констатувала заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олена Дмитрієнко на колегії ОДА.

“Недостатнім є перелік послуг у ЦНАПах Летичівської (53 види адмінпослуг), Теофіпольської (65 видів) та Дунаєвецької (68 видів) райдержадміністрацій. Серед міських ЦНАПів найменший перелік затверджений Шепетівською міською радою (83 адмінпослуги). Для пересічних громадян залишається старий принцип ходіння по чиновницьких кабінетах”, – зазначила вона.

Чиновниця наголосила, що з початку року прокуратура перевірила 18 ЦНАПів на дотримання вимог Закону України “Про адміністративні послуги”. У восьми (у Білогірському, Дунаєвецькому, Красилівському, Славутському, Старосинявському, Шепетівському, Ярмолинецькому районах та м. Шепетівка) виявлені порушення: недостатній рівень інформування суб’єктів звернення про порядок та умови надання послуг через ЦНАП; недостатнє кадрове забезпечення; відсутність печаток адміністраторів; порушення вимог закону щодо графіку роботи ЦНАПу.

Окремо пані Дмитрієнко проблемні моменти у ЦНАПах списала на загальний нестабільний стан у державі.

“Центри надання адміністративних послуг Городоцької та Дунаєвецької райдержадміністрацій, які сьогодні, через проведення в районах мобілізаційних заходів, вимушені обмежити площі перебування або шукати інші приміщення”, – зауважила вона.

Довідка НГП. З 1 січня 2014 року ЦНАПи працюють в усіх районах області та містах обласного значення. Роботу центрів забезпечують 104 працівники, з яких 51 особа –  адміністратори, 46 – державні адміністратори дозвільних центрів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Олено Дмитрієнко! Звяжись з посольством Естонії і впровадьте в Хмельницькій області “електронну владу”. Втім, пиши не пиши,а влада глуха.Жаль тільки тих,хто на Євромайдані вимагав “так, як у Європі”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.